Materiał Partnera Jak stosować oleje i woski do drewna firmy Remmers?

Jak stosować oleje i woski do drewna firmy Remmers?

Zastosowanie naturalnych surowców przy wykończeniu i wyposażeniu budynków to popularne rozwiązanie, na które decyduje się wiele osób. Drewno nie tylko pięknie się prezentuje, ale również nadaje wnętrzu specyficznego mikroklimatu. Przy odpowiednim zabezpieczeniu doskonale będzie się sprawować również na zewnątrz. Dowiedz się, jak należy używać olei i wosków do drewna firmy Remmers.

Gdzie warto zastosować drewno?

Drewno to surowiec używany przez ludzi od zarania dziejów. Choć jest tradycyjnym budulcem, to nie traci na swojej popularności. Warto wybierać wysokogatunkowe materiały od składów drewna, takich jak DREW-MIŚ. W ten sposób można nabyć nie tylko dobrej jakości produkty, ale również można mieć pewność, że zostały one pozyskane w ekologiczny sposób. Drewno jest świetnym materiałem, który można wykorzystać przy wykonaniu:

  • mebli i blatów,
  • konstrukcji budowlanych,
  • parkietów,
  • tarasów,
  • elementów ozdobnych,
  • elewacji,
  • ogrodzenia.

Trudno zliczyć, jak wiele można znaleźć zastosowań drewna przy budowaniu, wykańczaniu i wyposażeniu budynków.

Jak zabezpieczyć drewno przed zniszczeniem?

Nieodpowiednio zabezpieczone drewno szybko się zniszczy, straci na wyglądzie oraz trwałości. Jeśli ktoś decyduje się na wykorzystanie tego surowca, powinien pamiętać o impregnacji oraz innych środkach. Warto wybierać produkty renomowanych producentów. Dobrą opinią cieszą się oleje i woski do drewna Remmers. Wielbiciele drewna zyskają na korzystaniu z:

  • olei

Takie środki można stosować zarówno do elementów wyposażenia domu, jak i mebli ogrodowych czy tarasów. Olej zabezpieczy drewno przed nadmiernym nasiąkaniem oraz wybarwieniem. Co więcej, może nadać również materiałowi estetyczny kolor. Przed zastosowaniem oleju należy dokładnie oczyścić i przygotować drewno do aplikacji. Następnie można pomalować olejem drewno, a po 30 minutach zebrać nadmiar produktu i nałożyć drugą warstwę produktu. Aby olej zachował swoje właściwości, należy odnawiać go co 2 lata.

  • olejowosków

Produkt zawiera w sobie właściwości bejcy, wosku i oleju. Wykazuje się większą trwałością niż olej do drewna. Przeznaczony jest do materiałów znajdujących się wewnątrz. Przed przystąpieniem do prac konieczne jest oczyszczenie powierzchni. Następnie można nałożyć olejowosk za pomocą pędzla. Po odczekaniu 20 minut od aplikacji trzeba zebrać niewchłonięty środek, a następnie nałożyć drugą warstwę produktu, powinny delikatnie zeszlifować powierzchnię.

W zależności od potrzeb warto skorzystać z wysokiej jakości produktów do naturalnych surowców Remmers. Dzięki temu drewno będzie piękne przez długi czas.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas