Artykuł sponsorowany HEMBUD – materiały budowlane i usługa transportu

HEMBUD – materiały budowlane i usługa transportu

Hurtownie materiałów budowlanych oferują szeroki wybór produktów niezbędnych do przeprowadzenia prac budowlanych: postawienia budynku, ogrodzenia terenu, projektu ogrodu lub prac remontowych. Dostęp do różnej kategorii artykułów, duże ich ilości, a także pomoc w transporcie zakupionych materiałów na miejsce budowy to duże udogodnienie, które sprawia, że coraz częściej wybieramy właśnie hurtownie.

HEMBUD – hurtownia dla osób indywidualnych i firm

Firma HEMBUD współpracuje zarówno z klientami detalicznymi, firmami remontowymi jak i budowlanymi, jak również z inwestorami, którzy poszukują wysokiej jakości materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz narzędzi i akcesoriów. Jak mówi pracownik firmy:

Istniejemy na rynku od 1989 roku, co pozwoliło nam nawiązać współpracę z najlepszymi producentami i dostawcami materiałów budowlanych w kraju i za granicą. Kupujący mogą wybierać różne rodzaje chemii budowlanej, ogrodzenia i bramy, wyroby hutnicze, stal konstrukcyjną i budowlaną, a także produkty niezbędne do remontów: tynki, farby, okna, drzwi i płytki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i pomagamy mu wybrać najlepsze w jego sytuacji materiały.

Hurtownia nieustannie poszerza katalog sprzedawanych produktów i narzędzi, które znajdą zastosowanie w przydomowych warsztatach oraz profesjonalnych firmach usługowych.

Dostawa materiałów budowlanych

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, hurtownia udostępniła usługę transportu zakupionych na miejscu materiałów na teren budowy. To oferta skierowana do osób, które nie dysponują niezbędnym do tego sprzętem i pojazdami, a nie chcą w nie inwestować przy jednorazowych pracach.

Firma dysponuje: samochodem ciężarowym o ładowności do 3,5 ton, samochodem ciężarowym do 12 ton oraz samochodami o ładowności do 22 i 26 ton. W ten sposób przewóz przebiega o wiele szybciej, a do tego zazwyczaj wystarcza do tego jeden kurs, co obniża koszt inwestycji. Towar jest odpowiednio zabezpieczony, można przewozić go na paletach lub w opakowaniach zbiorczych i zawsze dociera na czas do klienta.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas