Artykuł sponsorowany Grafika na szkle od Stan-Szkło – co warto o niej wiedzieć? 

Grafika na szkle od Stan-Szkło – co warto o niej wiedzieć? 

Czasy, kiedy większość wnętrz była do siebie podobna, a rynek materiałów wykończeniowych oferował bardzo zbliżone do siebie produkty, bezpowrotnie minęły. Obecnie każdy, kto wykańcza swoje wnętrza, wybiera materiały pozwalające stworzyć funkcjonalną, ale niebanalną przestrzeń. Właśnie dlatego grafiki wykonane na szklanej tafli są prawdziwym hitem ostatnich lat. Dowiedz się, jak wykonywany jest druk na szkle od specjalistów z firmy Stan-Szkło.

Czym właściwie jest druk na szkle? 

Remontujesz bądź wykańczasz dom czy mieszkanie i odczuwasz znudzenie wciąż tymi samymi materiałami? Zastanawiasz się, jakie płytki położyć w łazience i na jaki kolor pomalować ściany w pokoju? A gdyby tak skorzystać z czegoś zupełnie nowego i w pełni spersonalizować swoje wnętrza? Druk na szkle to innowacyjna metoda pozwalająca na wykończenie pomieszczeń w zindywidualizowany sposób. Umożliwia naniesienie na szklaną taflę wybranego motywu bądź grafiki. Warto mieć świadomość, że taki nadruk może być wykonany nie tylko na szkle. Firma Stan-Szkło oferuje również zadrukowanie drewna, kamienia, metalu czy ceramiki, choć to właśnie szkło cieszy się największą popularnością. Elementami wnętrz, które najchętniej personalizują klienci, są szklane panele łazienkowe oraz kuchenne, kabiny prysznicowe, szklane drzwi oraz balustrady, zabudowy i szklane daszki, podłogi, stopnie, fronty mebli oraz blaty wykonane ze szkła lub drewna, a także płytki gresowe bądź ceramiczne czy elementy metalowe.

Jakie są zalety druku na szkle?

Metoda ta przede wszystkim pozwala na nietuzinkowe wykończenie wnętrz i urozmaicenie ich elementami, które szczególnie wpasowują się w gust klientów. Ponadto panele szklane są niezwykle łatwe do utrzymania w czystości i odporne na wilgoć czy niekorzystne warunki. Z tego względu świetnie sprawdzają się w kuchni czy łazience, a nawet na podłodze. Druk oferowany przez Stan-Szkło cechuje się żywymi i nasyconymi barwami, wysoką rozdzielczością i najwyższą jakością. Kolor idealnie integruje się z materiałem, a wydruk nie będzie wyczuwalny. Dodatkowo wydruki odporne są na działanie promieni UV, co oznacza, że nie wyblakną w nawet najjaśniejszych pomieszczeniach. 

Dlaczego warto zaufać firmie Stan-Szkło?

Firma Stan-Szkło funkcjonuje na polskim rynku od 1974 roku. Dysponuje narzędziami, dzięki którym szklane grafiki są ciekawe, efektowne i odporne. Ponadto przedsiębiorstwo posiada darmową i bezpieczną pod względem praw autorskich bazą fotografii, co umożliwia klientom szeroki wybór motywów i zdjęć. Fachowcy są w stanie dokonać dowolnej obróbki grafiki pod względem rozmiaru oraz urozmaicić nadruk poprzez dodanie dekoracyjnych motywów i tekstu. Wybierając Stan-Szkło, możesz niebanalnie wykończyć swoje wnętrza.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas