Artykuł sponsorowany Geodezja przemysłowa w ofercie firmy M-Geo Mateusz Wójcik

Geodezja przemysłowa w ofercie firmy M-Geo Mateusz Wójcik

Za geodezję przemysłową uważa się szereg działań kartograficzno-geodezyjnych, które są związane z obsługą podmiotów gospodarczych – inwestorów, deweloperów, czy też instytucji publicznych. Może ona dotyczyć przygotowywania terenu pod budowę obiektów liniowych, kubaturowych, gospodarczych czy też komercyjnych. Szeroką ofertą usługową, wyróżnia się biuro M-Geo Mateusz Wójcik, które znajduje się w Dąbrowie Górniczej.

Obsługa inwestycji klientów biznesowych

Biuro M-Geo Mateusz Wójcik znane jest ze swojej współpracy zarówno z klientami indywidualnymi przy wznoszeniu domów, jak i z tymi biznesowymi, których inwestycje są znacznie bardziej złożone – wymagają one wykorzystania bardzo szerokiej wiedzy, nowoczesnej metodologii prac, a także innowacyjnych sprzętów pomiarowych. Usługi geodezji przemysłowej, to między innymi tyczenie budynków, wykonywanie przekrojów poprzecznych i podłużnych czy przeprowadzanie pomiarów wysokości urządzeń naziemnych. Do kompleksowych działań, zalicza się w branży tak zwaną obsługę geodezyjną, która zakłada współpracę geodetów i kartografów z architektami, projektantami wnętrz, urzędami kontrolnymi, geotechnikami, ekipami budowlanymi, a także z firmami dbającymi o środowisko naturalne, czy też z przedsiębiorstwami instalatorskimi i dostawcami energii.

Przy tego typu działaniach, specjaliści biura M-Geo Mateusz Wójcik, uczestniczą na każdym etapie budowy danego obiektu architektonicznego, ściśle współpracując z nadzorcami inwestorskimi i kierownikami budowy. Do działań geodetów można zaliczyć przy takich inwestycjach: tworzenie geodezyjnej dokumentacji wykonawczej i powykonawczej,  świadczenie geodezyjnej obsługi budowy i montażu, opracowywanie projektów budowlanych, czy też przygotowywanie osnowy realizacyjnej geodezyjnej.

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu

Warto podkreślić dzisiejsze znaczenie nowoczesnego sprzętu przy realizacjach geodezyjnych dużych inwestycji biznesowych. Bez innowacyjnej technologii, która z roku na rok ewoluuje, dane projekty nie mogłyby być realizowane w taki krótkim czasie. Krótki terminarz prac, to zaś znaczne oszczędności budżetowe. To między innymi, dlatego, biuro M-Geo Mateusz Wójcik, jest tak szanowaną pracownią geodezyjną na rynku lokalnym, a nawet krajowym. Dzięki wykorzystaniu sprzętów renomowanych marek wszystkie pomiary terenowe wykonywane są w błyskawicznym czasie. Sukces inwestycyjny jest też wynikiem szybkich opracowań kartograficznych w nowoczesnych programach, wykorzystywanych każdego dnia przez geodetów biura M-Geo. Jeśli szukasz dobrego partnera, z którym możesz podjąć stałą współpracę o obopólnych korzyściach, nie wahaj się! Odwiedź stronę wspomnianego wyżej przedsiębiorstwa geodezyjnego i umów się na spotkanie biznesowe.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas