Materiał Partnera Gdzie najlepiej montować miękkie panele ścienne O!Bubble?

Gdzie najlepiej montować miękkie panele ścienne O!Bubble?

Nowoczesne miękkie panele ścienne 3d wykonywane z pianki poliuretanowej są bardzo dobrym rozwiązaniem stosowanym w różnych pomieszczeniach. Są one niezwykle elastyczne, przyjmują różne formy, kolory oraz można układać je według własnych preferencji. Co więcej, mają inne właściwości, które wpływają w sposób decydujący na miejsce ich montażu. Gdzie najlepiej zamontować miękkie panele ścienne?

Wyciszenie ścian i sufitów

Zarówno mieszkania w nowym, jak i w starym budownictwie często mają problem z wygłuszeniem dźwięków. Efekt ten potęguje obecny trend na surowe wnętrze. Obecnie w większości nowoczesnych mieszkań i domów nie stosuje się firanek, zasłon i innych przedmiotów, które działają jak gąbka w przypadku dźwięków, tj. pochłaniają je. Dlatego warto zakupić u producentów panele ścienne 3d. Ich montaż jest prosty, a efekt często przewyższa nasze oczekiwania. Można je zakładać zarówno na ścianach, jak i sufitach. Świetnie sprawdzą się w sypialni, gdyż jest to miejsce, w którym chcemy odpocząć, wyciszyć się oraz spokojnie przesypiać noce. Osoby, które prowadzą inny tryb życia, tj. w nocy pracują, a w dzień śpią, również powinni zainwestować w dane rozwiązanie, ponieważ dzięki temu mogą odizolować się od sąsiadów oraz hałasów dochodzących z ulicy.

Oczywiście to samo dotyczy innych pomieszczeń, np. biur, sali konferencyjnych, hoteli oraz sali wykładowych. Miejsca te z uwagi na swoje przeznaczenie muszą zarówno blokować dopływ dźwięków zewnątrz, jak i hałasów zewnętrznych. Co więcej, pianki poliuretanowe sprawdzą się świetnie w pomieszczeniach dla muzyków – gra na instrumentach czy śpiew nie będzie już uciążliwy dla sąsiadów.

Zabezpieczenie

Miękkie Panele 3d świetnie sprawdzą się jako zabezpieczenie ścian. Można je użyć jako materiał na wezgłowie łóżka, bądź na ścianę, która przylega do łóżka i może brudzić się podczas dotykania. Chronią one przed ewentualnym nieprzyjemnym uderzeniem w ścianę. Oczywiście warto też wykorzystać Panele z pianki w salach zabaw, pokojach dla dzieci. Pociechy mają mnóstwo energii, więc aby uniknąć guzów na czole w wyniku zetknięcia się ze ścianą, można zamontować miękkie panele dekoracyjne.

Dekoracja

Miękkie Panele z pianki, czyli panele dekoracyjne tworzą również swojego rodzaju instalacje artystyczne. Czasami wystarczy kilka paneli, aby wnętrze nabrało charakteru i zmieniło się nie do poznania. Warto wyeksponować nimi swoje pomieszczenia.

Firma OBubble, której właścicielem jest Sławomir Wojczyszyn, od wielu lat zajmuje się produkcją materiałów wykończeniowych. Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Brzegu (woj. opolskie), jednak swoje produkty dostarcza nie tylko klientom z Polski, ale również z zagranicy. Firma obecnie oferuje głównie miękkie panele ścienne 3d wykonywane z miękkiej pianki poliuretanowej. Są to często stosowane w nowoczesnych wnętrzach, nieszkodliwe dla człowieka dekoracje. Co więcej, klienci firmy mogą przed zakupem skorzystać z porad pracowników, którzy chętnie omówią szczegóły dotyczące dostępnych produktów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas