Materiał Partnera Firma Rak – lider w branży elektroenergetycznej

Firma Rak – lider w branży elektroenergetycznej

Poszukując solidnego realizatora robót elektrotechnicznych zdecydowanie powinniśmy rozważyć bogatą ofertę Firmy Rak. Setki realizacji, które ma na swoim koncie mówią same za siebie. Ogromne doświadczenie i wiedza wykazywane są przez pracowników Firmy Rak na każdym kroku – wystarczy zapoznać się z projektami, które tworzą i wprowadzają w życie. Możemy im powierzyć niemal każde zadanie z dziedziny elektroenergetyki – z pewnością staną na wysokości zadania.

Rdzeń działalności Firmy Rak – instalacje elektroenergetyczne

Nie wyobrażamy sobie świata bez prądu – to truizm. Najczęściej nie myślimy jednak o tym, w jaki sposób jest on nam dostarczany. Przyzwyczailiśmy się do niemal nieograniczonej dostępności źródeł energii elektrycznej. Taki poziom wygody możliwy jest jednak dzięki staraniom wielu współpracujących ze sobą specjalistów, spośród których znakomita większość pracuje w branży elektroenergetycznej. Natomiast na temat branży elektroenergetycznej trudno mówić bez wspomnienia o Firmie Rak.

To działające od 1981 roku przedsiębiorstwo ma za sobą ogromną liczbę realizacji. Niezależnie od tego czy mówimy o liniach kablowych i napowietrznych, rozdzielniach czy stacjach transformatorowych, te wykonane przez Firmę Rak przedstawiają sobą najwyższą jakość. Specjaliści zatrudnieni w jej obrębie dzięki zdobytemu doświadczeniu dysponują wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do zaprojektowania i wykonania powierzonych im zadań z dziedziny elektroenergetyki.

Dodatkowe usługi oferowane przez Firmę Rak

Prócz usług związanych z projektowaniem i tworzeniem różnego rodzaju instalacji elektroenergetycznych - w tym także systemów odgromowych, Firma Rak oferuje także wykonywanie pomiarów elektrycznych oraz sporządzanie kosztorysów z branży. W jej bogatym portfolio znajdziemy także usługi związane z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu – koparek, podnośników koszowych oraz dźwigów. Firma Rak wykonuje także przepusty pod drogami.

Prace elektroenergetyczne bez przerw w dostawie prądu – tylko z Firmą Rak!

Fachowcy z Firmy Rak są na tyle biegli, że potrafią z powodzeniem prowadzić prace modernizacyjne i naprawcze bez przerw w dostawie energii elektrycznej. Wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii opierających się przede wszystkim o systemy bocznikujące. Systemy tego typu można zastosować nie tylko podczas naprawy czy modyfikacji napowietrznej linii energetycznej, lecz także w trakcie imprez masowych, do zapewnienia zasilania tymczasowego. Tego typu zasilanie można wykorzystać również na placach budowy.

Opracowanie:

Rak Henryk Rak

Siedlec , Szkolna 8

Podziel się