Artykuł sponsorowany Firma Borsuk – profesjonalne usługi kruszarką udarową

Firma Borsuk – profesjonalne usługi kruszarką udarową

Wiele firm, idąc naprzeciw oczekiwań klientów, stara się zdywersyfikować zakres swej działalności. Nie inaczej jest w przypadku firmy Borsuk, która od ponad trzydziestu lat realizuje profesjonalny rozładunek materiałów sypkich z wagonów. Dysponując nowoczesnymi zapleczem technicznym, oferuje ona również między innymi usługi kruszarką, niezbędną w przygotowaniu surowców do dalszej obróbki.

Maszyny do zadań specjalnych

Żadna inwestycja budowlana nie może obejść się bez odpowiednich materiałów. Należą do nich rozmaite kruszywa sypkie oraz łamane, które gwarantują  stabilność gruntu oraz jego zagęszczenie bez względu na warunki eksploatacyjne. Warto wiedzieć, że są one też kluczowym składnikiem zapraw, w tym chociażby mieszanki mineralno-asfaltowej. Wszystkie materiały skalne, bez względu na swe pochodzenie, zanim znajdą zastosowanie przy tworzeniu dróg czy obiektów kubaturowych, przechodzą wpierw przemyślaną obróbkę. W stosunku do surowców o dużych gabarytach używa się specjalistycznych kruszarek, które potrafią je szybko rozdrobnić na drobniejsze frakcje. Tego typu sprzęt posiada przedsiębiorstwo Borsuk z siedzibą w Chełmie, specjalizujące się w przeładunku i magazynowaniu ładunków masowych. Chcą zapewnić klientom kompleksową ofertę, chętnie podejmuje się również kruszenia powierzonych mu materiałów, w tym gruzu betonowego. Dysponując dodatkowo przesiewaczem, firma poradzi sobie ponadto z kruszywami sypkimi, uzyskując dowolną ziarnistość przetworzonego surowca. Jako że kruszarki są w pełni mobilne, podmiot może zrealizować usługę w niemalże dowolnym miejscu wyznaczonym przez zleceniodawcę.

Fach w ręku

Poszczególne kruszarki różnią się między sobą co do budowy i funkcjonalności. Do obróbki najtwardszych produktów, takich jak skały granitowe bądź bazaltowe wykorzystuje się wysokiej klasy maszyny udarowe. W przedsiębiorstwie Borsuk, które może pochwalić się ugruntowaną pozycją rynkową, są one obsługiwane przez doświadczonych operatorów, posiadających niezbędne uprawienia do obsługi tego rodzaju sprzętu. Dokładają oni wszelkich starań, aby proces rozdrabniania czy mielenia przebiegał sprawnie i bezpiecznie.  Jak podkreśla przedstawiciel firmy:

Materiał w kruszarkach typu udarowego jest rozrzucany za pomocą rotujących listew i rozbija się o nieruchome płyty korpusu. Nasze maszyny odznaczające się wytrzymałą konstrukcją pozwalają uzyskać surowiec o jednolitym kształcie,  gwarantując wydajną pracę nawet w najcięższych warunkach. Posiadają one hydrauliczne zabezpieczenia przed przeciążeniem, zaś zaawansowany elektroniczny układ sterowania umożliwia równomierne podawanie surowca do komory kruszarki.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas