Artykuł sponsorowany Fećko Parkiety – profesjonalne doradztwo w zakresie podłóg

Fećko Parkiety – profesjonalne doradztwo w zakresie podłóg

Podłoga w dużej mierze decyduje o charakterze wnętrza. Odpowiednio dobrany wzór i kolor, wpływa na to, jak czujemy się w danym pomieszczeniu. Nie można przy tym zapomnieć o tak istotnych cechach, jak trwałość i jakość. Inna podłoga sprawdzi się w salonie, a jeszcze inna w sypialni. Jak wybrać najlepszy materiał pod kątem ścieralności? Odpowiedniego wyboru pomogą dokonać specjaliści z Fećko Parkiety.

Podłogi drewniane – istotne kwestie

Drewno to materiał charakteryzujący się ponadczasową klasą i stylem. Pasuje do niemalże każdego wnętrza, nawet najnowocześniejszego. Dzięki swoim naturalnym właściwościom pozwala uzyskać w pomieszczeniu przytulny klimat. Dodatkowo drewno położone na ogrzewanie podłogowe jest ciepłe i przyjemne w dotyku. Idealne dla osób lubiących chodzić boso po mieszkaniu. Rozwiązanie to od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W ofercie firmy Fećko Parkiety dostępny jest szeroki wybór podłóg najwyższej jakości. Jak tłumaczy specjalista:

Oferujemy nie tylko profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru podłogi, ale także w kwestiach odpowiedniego montażu i pielęgnacji. Tak kompleksowa usługa pozwala cieszyć się efektowną posadzką przez wiele lat.

Montaż drewnianej podłogi

Drewniana podłoga wymaga odpowiedniego montażu. Chociaż cały proces nie jest mocno skomplikowany, to należy jednak przestrzegać kilku zasad, aby uniknąć kosztownych błędów. Większość z nich wynika z braku doświadczenia i niedokładności. Chcąc mieć pewność, że wybrany materiał spełni swoją funkcję i będzie cieszyć oko swoją estetyką, warto zdecydować się na profesjonalny montaż podłogi. Zespół doświadczonych parkieciarzy odpowiednio dobierze zarówno grunt, jak i klej. Minimalizuje się tym samym ryzyko konieczności zrywania jej z powodu uszkodzeń wynikających ze złego przygotowania surowca. Co istotne, odpowiednio przeprowadzone prace są także podstawą do zachowania gwarancji producenta. Zyskuje się także pewność, że jej naturalnym pięknem będzie można cieszyć się przez długie lata.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas