Artykuł sponsorowany Fachowy montaż paneli LVT przez specjalistów ze sklepu Ak_Wykładziny

Fachowy montaż paneli LVT przez specjalistów ze sklepu Ak_Wykładziny

Panele podłogowe mogą być wykonane z różnych materiałów. Szukając idealnego produktu do wykończenia przestrzeni domowych, warto sprawdzić ofertę sklepu Ak_Wykładziny. Dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami cieszą się panele winylowe. Na czym polega ich wyjątkowość? O czym trzeba pamiętać podczas ich montażu?

Czym wyróżniają się panele winylowe na tle innych produktów?

Panele podłogowe LVT to nowoczesne płytki wyprodukowane z tworzywa zwanego winylem, którego wierzchnia warstwa przybiera ciekawe formy dekoracyjne, do złudzenia przypominające kamień, drewno czy inne nawierzchnie. Wysokiej klasy płytki winylowe, takie jak te ze sklepu specjalizującego się w sprzedaży oraz montażu podłóg Ak_Wykładziny - istniejącego od 2000 roku, są odporne na wilgoć, wysokie temperatury, a także uszkodzenia mechaniczne i posiadają doskonałe właściwości akustyczne.

Jakie są miejsca zastosowania paneli podłogowych z winylu?

Jak podkreślają specjaliści, ze względu na niski opór cieplny panele LVT mogą być stosowane w systemie ogrzewania podłogowego. Możliwość układania ich zarówno w sposób standardowy, jak i w jodełkę, jodłą francuską czy też inne wzory, daje ciekawe możliwości aranżacyjne pomieszczeń. Ze względu na unikalną strukturę są plamoodporne oraz łatwe w utrzymaniu w czystości. Przystępując do montażu paneli LVT, trzeba pamiętać o wcześniejszym wypoziomowaniu podłoża masą samopoziomującą zwłaszcza podczas kładzenia ich w systemie dry back (z użyciem kleju, bądź maty montażowej z samoprzylepną warstwą). Dzięki temu będą one idealnie przylegać do podłoża na całej swej długości.

Opracowanie:

Ak_Wykładziny Aleksander Kurek

Warszawa , Grochowska 334 lok. 22

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas