Materiał Partnera Dlaczego warto zdecydować się na ocieplenie pianą PUR wykonywane przez firmę Izolacje Pluimers?

Dlaczego warto zdecydować się na ocieplenie pianą PUR wykonywane przez firmę Izolacje Pluimers?

Podjęcie decyzji, jaką termoizolację zastosować to jedno z trudniejszych, a jednocześnie najważniejszych zadań podczas budowy domu. Ocieplenie powinno być bezpieczne dla zdrowia oraz zapewniać komfort cieplny zarówno zimą, jak i latem. Spośród wielu rozwiązań tym, które cieszy się rosnącą popularnością, jest piana PUR. Gdzie izolację tą metodą wykonują profesjonalne firmy takie jak Izolacje Pluimers? Jakie są jej zalety?

Czym jest piana PUR?

Piana PUR, czy też inaczej piana poliuretanowa, to sztuczny materiał izolacyjny wytwarzany z gotowych składników bezpośrednio na budowie. Aby przygotować i nałożyć piankę niezbędny jest specjalistyczny sprzęt, czyli agregat. Dlatego samodzielne wykonanie ocieplenia pianą PUR, w przeciwieństwie do izolacji styropianem czy wełną, jest niemożliwe. Specjalizujące się w tej branży firmy, takie jak na przykład Izolacje Pluimers, oferują termoizolacje z wykorzystaniem pianki otwarto- i zamkniętokomórkowej. Pierwsza z nich strukturą przypomina gąbkę, dzięki czemu odznacza się dobrą paroprzepuszczalnością. Z kolei druga zbudowana jest z zamkniętych pęcherzyków, które są odporne na wodę i nie przepuszczają pary.

Zalety pianki PUR

Ocieplenie wykonane pianką PUR w ostatnich latach cieszy się coraz większą popularnością, co oczywiście wynika z licznych zalet tego rozwiązania. Wśród tych najważniejszych można wymienić to, że piana PUR: jest bezpieczna dla zdrowia i nie uczula, a także jest odporna na grzyby i pleśń, zachowuje swoje właściwości nawet po upływie czasu, zapewnia dobrą izolację akustyczną, jest ekonomiczna (dokładnie wypełnia nawet trudnodostępne miejsca) oraz zapewnia komfort cieplny zimą i latem.

Wieloletnie doświadczenie gwarancją jakości

Ocieplenie ociepleniu nierówne – i nie chodzi tutaj tylko o użytą technikę oraz materiał. Nawet najdroższe i najlepsze pod względem parametrów ocieplenie może nie spełnić swoich funkcji, jeśli będzie wykonane nieprawidłowo. Dlatego jeśli chcesz cieszyć się solidną izolacją pianą PUR, która zapewni Ci zarówno komfort cieplny, jak i widoczną redukcję kosztów ogrzewania, koniecznie skorzystaj z usług profesjonalistów. W Kutnie takimi właśnie specjalistami jest firma Izolacje Pluimers, która zajmuje się wykonywaniem termoizolacji już od 2002 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma przygotowała ofertę, która spełnia potrzeby klientów. Zajmują się:

  • ocieplaniem poddasza,
  • ocieplaniem dachów,
  • ocieplaniem stropów,
  • ogrzewaniem ścian,
  • ocieplaniem podłog,
  • ocieplaniem fundamentów,
  • ocieplaniem ogrzewania podłogowego.

Dodatkowo w ramach swoich usług firma Izolacje Pluimers wykonuje ocieplenia nie tylko budynków mieszkalnych, ale też obiektów przemysłowych.

Opracowanie:

Izolacje Pluimers Sp. z o.o.

Kutno , Wojska Polskiego 10a

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas