Artykuł sponsorowany Dlaczego warto wybrać panele elewacyjne od firmy Loxan Polska PPU?

Dlaczego warto wybrać panele elewacyjne od firmy Loxan Polska PPU?

Najpopularniejszą metodą wykonywania elewacji jest ich malowanie. Jednak firmy, takie jak Loxan, proponują znacznie lepsze, bo wytrzymalsze i estetyczniejsze, rozwiązanie, czyli panele elewacyjne HPL. Sprawdź, jakie są rodzaje i zalety paneli elewacyjnych oraz jak przebiegają ich produkcja i montaż.

Dlaczego warto zdecydować się na panele elewacyjne i jakie są ich rodzaje?

Panele elewacyjne swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim temu, że łączą w sobie cechy estetyczne i funkcjonalne. Wykonanie elewacji z ich użyciem pozwala na uzyskanie zadowalających efektów, którymi będzie można długo się cieszyć dzięki dużej odporności na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg lub promienie słoneczne. Ponadto wyposażone są w system odprowadzania wody. Dlatego panele elewacyjne idealnie sprawdzają się w hotelach, marketach, biurowcach i budynkach usługowych, ale nie tylko. Firmy je produkujące współpracują zarówno z podmiotami gospodarczymi i instytucjami, jak i z klientami indywidualnymi. Dodatkową zaletą paneli elewacyjnych jest łatwość montażu. Dzięki niej czas wykonywania elewacji znacznie się skraca, a inwestor szybciej może cieszyć się efektem. W ofercie firmy Loxan Polska PPU dostępne są panele:

  • Loxan Steel,
  • Loxan Tytan,
  • Loxan na rąbek stojący Tytan.

Jak produkowane są panele elewacyjne?

Produkcja paneli elewacyjnych HPL zawsze odbywa się na zlecenie inwestora, dlatego pierwszym elementem prac jest przygotowanie szczegółowego projektu i wizualizacji efektu. Po akceptacji planów można przejść do działania. Panele Loxan powstają przy użyciu maszyn hydraulicznych sterowanych za pomocą systemu CNC (Computerized Numerical Control). Oznacza to układ numeryczny wyposażony w mikrokomputer, którym można programować maszyny. Z pewnością jest to krok ku przyszłości, który niewyobrażalnie przyspiesza pracę. Specjaliści z firmy Loxan Polska PPU Sp. z o.o. z siedzibą w Bochni informują także, że grubość paneli waha się od 0,7 mm do 1,5 mm – oczywiście wszystko zależy od potrzeb inwestora i jego projektu.

Jak wybrać producenta paneli elewacyjnych?

Oczywiście należy wybrać producenta, któremu zaufało już wielu inwestorów. Jeżeli wykonuje on swoje usługi profesjonalnie, oferuje klientom pomoc i poradę oraz realizuje zlecenia w ustalonym wcześniej terminie, zadowolonych inwestorów przybywa i to jest właśnie najlepszą wizytówką firmy. Jednak mimo wszystko najważniejsza zawsze będzie jakość usług i użytych materiałów – dlatego firma Loxan współpracuje tylko ze sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami.

Opracowanie:

Loxan Polska sp. z o.o.

Bochnia , Na Buczków 5

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas