Artykuł sponsorowany Dlaczego dach warto pokryć papą z Hurtowni Budowlanej Dudex?

Dlaczego dach warto pokryć papą z Hurtowni Budowlanej Dudex?

Pokrycie dachu powinno być estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. W obecnych czasach mnogość rozwiązań budowlanych może przytłoczyć, a wybranie spośród nich najkorzystniejszego rozwiązania wydaje się wręcz niemożliwe. Jeżeli szukasz idealnego pokrycia dachowego, ale wydaje Ci się, że od lat znana papa to już przeżytek, nic bardziej mylnego. Hurtownia Budowlana Dudex oferuje wysokiej jakości papę, która doskonale zabezpieczy Twój dach. 

Czym właściwie jest papa? 

Papa znana jest od dziesiątek lat, dlatego pojęcie to z pewnością nie jest Ci obce. Ale czy na pewno wiesz, czym właściwie charakteryzuje się ten materiał budowlany? Przede wszystkim warto zaznaczyć, że znana 60 lat temu papa w niczym nie przypomina tej, wykorzystywanej obecnie. W dzisiejszych czasach do jej produkcji nie wykorzystuje się już smoły a masę bitumiczną, która znacznie poprawiła jej parametry. Papa charakteryzuje się warstwową budową – składa się z folii z tworzywa sztucznego, kilku warstw masy asfaltowej, pomiędzy którymi umieszczono poliestrową lub szklaną włókninę, oraz mineralnej posypki wykonanej z bazaltu, piasku lub skalenia. 

Jakie są zalety pokrycia dachu papą? 

Główną zaletą, która wpływa na popularność tego rozwiązania, jest przede wszystkim jego cena. Koszty pokrycia dachu papą są znacznie niższe niż ceramicznymi dachówkami, blachą czy gontem. Chociaż cena nie zawsze idzie w parze z jakością, tutaj jest zdecydowanie inaczej. Papa to materiał budowlany, który doskonale izoluje wodę. Ponadto cechuje się wysoką trwałością szacowaną nawet na kilkadziesiąt lat. Elastyczne powłoki ułatwiają jej montaż i zapewniają szczelność połączeń pomiędzy elementami. Papa wykorzystywana jest nie tylko do hydroizolacji dachów, ale także jako materiał zabezpieczający fundamenty. 

Gdzie kupić wysokiej jakości papę? 

By uniknąć częstych napraw pokrycia dachowego, warto sięgnąć po produkt wysokiej jakości. Taką papę zakupisz w Hurtowni Budowlanej Dudex, która od ponad 24 lat zaopatruje klientów oraz przedsiębiorstwa w rozmaite artykuły budowlane. Cały asortyment pochodzi od renomowanych producentów, co gwarantuje jego solidność i doskonałą jakość. W Hurtowni Budowlanej Dudex nie tylko kupisz pokrycia dachowe, ale także materiały kanalizacyjne, elementy izolacyjne, wylewki, podstawowe instalacje elektryczne, farby i wiele innych. Asortyment hurtowni jest stale powiększany o nowe pozycje, które sprawiają, że w jednym miejscu zaopatrzysz się we wszystko, czego potrzebujesz, by wykończyć lub wyremontować swój dom.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas