Artykuł sponsorowany Dachy Bochnia Michał Haller De Hallenburg – z nami przygotujesz dach na każdą porę roku!

Dachy Bochnia Michał Haller De Hallenburg – z nami przygotujesz dach na każdą porę roku!

Wykończenie budynku wiąże się z wyborem odpowiedniego pokrycia dachowego, które poradzi sobie zarówno latem, jak i zimą. Na rynku istnieje ogromny wybór materiałów oraz akcesoriów, które można wykorzystać do budowy dachu. Wysokiej jakości produkty dobrane do konstrukcji budynku, przedłużają czas użytkowania dachu i zmniejszają koszty jego regeneracji w przyszłości.

Dachy Bochnia Michał Haller De Hallenburg – dostawca trwałych pokryć dachowych

Firma Dachy Bochnia Michał Haller De Hallenburg specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości pokryć dachowych, które uzupełnią nowoczesny, jak i bardziej tradycyjny projekt domu jednorodzinnego, budynku użytkowego i gospodarczego. Są odporne na zmienne temperatury, działanie promieni słonecznych i wilgoci. Jak mówi pracownik:

Na bieżąco reagujemy na potrzeby klientów i zmieniające się trendy w branży. Dzięki temu oferujemy szeroki wybór pokryć dachowych, które znajdą uznanie u najbardziej wymagających inwestorów. Do wyboru są ekonomiczne materiały, które zabezpieczą dach i elewację niezależnie od panującej pory roku.

Firma dostarcza blachy trapezowe, blachodachówkę, dachówkę ceramiczną, dachówkę cementową i panel dachowy. Każdy materiał ma inne właściwości, nadaje się do innego rodzaju konstrukcji, dlatego pracownik, wykorzystując wiedzę i analizując potrzeby kupującego, jest w stanie doradzić najbardziej praktyczne rozwiązanie.

Akcesoria wykończeniowe

Firma kompleksowo podchodzi do potrzeb kupujących, dlatego na miejscu poza samymi pokryciami, dostępne są również inne niezbędne akcesoria dachowe:

  • obróbki dachów (taśmy, parapety),

  • śniegołapy,

  • ławy kominiarskie,

  • okna dachowe,

  • folie dachowe i membrany,

  • systemy kominowe,

  • ocieplenie nakrokwiowe,

  • rynny PCV,

  • rynny stalowe.

Dzięki temu w jednym miejscu można zaopatrzyć się we wszystkie elementy niezbędne do przygotowania i wykończenia dachu. Są to dodatki, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, trwałością i odpornością na szkodliwe działanie zmiennych warunków pogodowych, czynniki biologiczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas