Materiał Partnera Czym się kierować przy wyborze ekipy tynkarskiej?

Czym się kierować przy wyborze ekipy tynkarskiej?

Kupno oraz wykończenie domu lub mieszkania wiążą się z dużymi kosztami. Tak więc zrozumiałe jest, że inwestorzy szukają oszczędności, a głównym kryterium wyboru przy zakupie materiałów lub zatrudnieniu ekipy budowlanej jest cena. Jednak zwracanie uwagę tylko i wyłączenie na warunki finansowe może być błędem. Lepiej wybrać rzetelnych i dokładnych fachowców, po których nie trzeba będzie poprawiać. Po czym ich poznać? Pomocne mogą być poniższe wskazówki.

Zobacz dotychczasowe prace

Dotychczasowe prace mogą wiele powiedzieć o wykonawcy. Dlatego różne firmy tworzą swoje portfolio i chętnie dzielą się nim z potencjalnymi klientami. I choć w przypadku firm tynkarskich nie znajdziemy wielu, które prowadzą własną stronę internetową, to nadal możemy poprosić o pokazanie ostatnich prac. Dobrzy fachowcy będą chcieli podzielić się efektami swojej pracy i chętnie udzielą informacji o poprzednich zleceniach. Ekipa z polecenia

Wielu z nas ma w swoich otoczeniu bliskich lub znajomych, którzy remont lub wykończenie mieszkania mają za sobą. Takie osoby mogą być bardzo cennym źródłem informacji. Warto zorientować się, czy ktoś ma do polecenia dobrą ekipę tynkarską. Jeśli fachowcy sprawdzili się u innych klientów, jest bardzo prawdopodobne, że sprawdzą się również u nas.

Otwartość na podpisanie umowy

Zlecając prace budowlane lub wykończeniowe, możemy poprosić o podpisanie umowy. Taki dokument zawiera informacje o zleceniu (termin rozpoczęcia i zakończenia prac, dokładny zakres obowiązków, wysokość wynagrodzenia itp.). Umowa sporządzona na piśmie jest podstawą do ewentualnej reklamacji. Szukając ekipy tynkarskiej, zorientuj się, czy potencjalny wykonawca chce podpisać taką umowę. Rzetelna firma nie będzie miała z tym problemu, ponieważ umowa zabezpiecza również jego.

Cena

Budowy, remonty lub prace wykończeniowe wiążą się zwykle z dużymi kosztami. Dlatego rozumiemy, że inwestor szuka wszędzie oszczędności. Jednak na dobrej ekipie tynkarskiej nie warto oszczędzać. Efekt ich pracy ma się przecież utrzymać przez wiele lat, a poprawianie pracy nierzetelnych “fachowców” będzie się wiązało z dodatkowymi wydatkami, stresem i czasem. Tak więc czy warto ryzykować dla firmy, która obiecuje niskie ceny, a nie stoi za tym żaden dowód wysokiej jakości usług?

Profesjonalne usługi tynkarskie

Poszukujesz rzetelnej, dokładnej i doświadczonej ekipy tynkarskiej? Wypróbuj usługi firmy Lux Tynki Maszynowe Łukasz Miąskiewicz. Oferta firmy obejmuje m.in. tynki maszynowe, malowanie wnętrz, wykonanie elewacji, inne usługi budowlane. Firma jest otwarta na klienta, bez problemu wywiązuje się z powierzonych zadań, a w razie potrzeby służy fachowym doradztwem.

Podziel się