Artykuł sponsorowany Czemu poręcze balkonowe ze stali nierdzewnej oferowane przez firmę Usługi Ślusarsko-Spawalnicze Janusz Cimoch to najlepszy pomysł?

Czemu poręcze balkonowe ze stali nierdzewnej oferowane przez firmę Usługi Ślusarsko-Spawalnicze Janusz Cimoch to najlepszy pomysł?

Poręcz balkonowa jest niezbędna przede wszystkim dla zachowania bezwzględnego bezpieczeństwa dla domowników. Jej główną funkcją jest nie tylko ochrona przed upadkiem, ale także wpływanie na wygląd wizualny całego budynku. Jednym z najlepszych materiałów na balustradę, taras czy balkon znajdujące się na piętrze jest stal nierdzewna. Sprawdź, czemu warto zdecydować się właśnie na stal i poznaj ofertę firmy Usługi Ślusarsko-Spawalnicze Janusz Cimoch.

Poręcz = bezpieczeństwo, funkcjonalność i wizualny wygląd balkonu

Współczesne budownictwo domów jednorodzinnych ciągle się rozwija i ma wiele do zaoferowania, więc nic dziwnego, że można spotkać mnóstwo różnorodnych projektów architektoniczno-budowlanych i sposobów wykończenia elewacji. Kluczową rolę oprócz funkcjonalności budynku mieszkalnego odgrywa także jego pełne bezpieczeństwo oraz aspekt wizualny. W związku z tym, wiele osób decyduje się na balkony lub tarasy, które nie tylko wpływają na atrakcyjność budynku, ale także zwiększają jego wartość. Muszą być one zabezpieczone przed wypadnięciem, więc konieczny jest montaż poręczy balkonowych, które mogą być wykonane z różnych materiałów. Jedną z najlepszych proporcji jest ponadczasowa i funkcjonalna stal nierdzewna, która jest odporna na działanie korozji i niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Ogromną zaletą stali nierdzewnej jest fakt, iż posiada ona właściwości samoczyszczące, więc jest  łatwa w utrzymaniu czystości (nie przylega do nich kurz i brud), a ponadto nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów impregnacyjnych, jak ma to miejsce np. w przypadku drewna. W związku z tym, barierka z tego materiału jest inwestycją na długie lata. Ponadto, jest wytrzymała także na uszkodzenia mechaniczne czy obtarcia. Świetnie prezentuje się z różnymi rodzajami elewacji i można łączyć ją np. ze szkłem hartowanym, które całej konstrukcji nadaje niezwykłej lekkości oraz oryginalności, dodając każdemu domowi atrakcyjności. Bardzo dobrze prezentuje się też w połączeniu z innymi materiałami.

Co warto wiedzieć o balustradach balkonowych ze stali nierdzewnej?

Dzięki temu, że stal nierdzewna jest plastyczna, to można z niej uzyskać bardzo różnorodne kształty. Ponadto, do konstrukcji balustrady można użyć profile o różnym przekroju – okrągłym czy kwadratowym. Ponadto, mogą mieć one różne grubości, co daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Sprawdzona i doświadczona firma Usługi Ślusarsko-Spawalnicze Janusz Cimoch z miejscowości Zawyki, która wykonuje szczegółowe projekty oraz podejmuje się montażu balustrad na balkonach o rożnej wielkości. Dzięki bogatej ofercie tej firmy i zatrudnianiu przez nią  wykwalifikowanych pracowników można zyskać gwarancję najwyższej jakości wykonawstwa. W świetle obowiązujących przepisów prawa, balustrada balkonowa powinna mieć 90 cm wysokości, aby była w pełni bezpieczna w użytkowaniu. 

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas