Artykuł sponsorowany Co znajdziemy w ofercie przedsiębiorstwa Kruszywa-Transport?

Co znajdziemy w ofercie przedsiębiorstwa Kruszywa-Transport?

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Kruszywa-Transport zostało założone w 2014 roku przez pana Rafała Wojtczaka. Firma oferuje swoim klientom różnego rodzaju kruszywa, które powszechnie wykorzystywane są w budownictwie i wielu innych branżach. Pan Rafał współpracuje zarówno z klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Firma na tle innych wyróżnia się profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia i terminowością. Co znajdziemy w jej ofercie?

Pospółka i żwir

Pospółka cechuje się bardzo dobrymi właściwościami filtracyjnymi. Często wykorzystywana jest jako podbudowa pod fundamenty konkretnego budynku. Pospółkę stosuje się także do stworzenia warstw odsączających nasypów drogowych. W ofercie firmy Kruszywa-Transport znajdziemy pospółkę piaskową oraz piaskowo-żwirową. Żwir jest naturalnym materiałem o zawartości różnej średnicy skał i minerałów. Zależnie od rodzaju stosuje się go np. do produkcji betonu czy tworzenia wylewek na budowie. Można go wykorzystać także do wyłożenia podjazdu. Kruszywa-Transport oferuje swoim klientom także żwir niesortowany i płukany.

Mieszanka bazaltowa

Mieszankę bazaltową bardzo często wykorzystuje się przy tworzeniu nasypów kolejowych oraz podczas budowy dróg. Kruszywa te stosuje się także do umacniania nawierzchni poprzez wykonanie mieszanki bitumicznej, do której stworzenia niezbędny jest bazalt.  Mieszanka bazaltowa jest bardzo odporna na działania zarówno bardzo wysokich, jak i bardzo niskich temperatur. Dzięki temu nawierzchnie wykonane z jej użyciem charakteryzują się dużą trwałością.

Kamień ozdobny ogrodowy

Kamień ogrodowy coraz chętniej wykorzystuje się w dekoracji przydomowych posesji oraz zielonych terenów miejskich. Można wyłożyć nim place, alejki i pomniejsze ścieżki. Dzięki temu nie zbiera się na nich woda oraz nie powstaje błoto. Sprawdzi się także w budowie ogrodowego oczka wodnego Kamień tego typu posiada różną fakturę i wybarwienie, co ułatwia dopasowanie go do konkretnego terenu lub miejsca. Pozwala to nam na uzyskanie pożądanego efektu wizualnego w atrakcyjnej cenie.

Kamień hydrotechniczny

Kamień hydrotechniczny ze względu na swoje właściwości fizyko-chemiczne, wykorzystywany jest w konstrukcji budynków i obiektów, związanych z gospodarką wodną. Jest bardzo dobrym materiałem do budowy falochronów czy wałów przeciwpowodziowych. Służy także do zabezpieczania filarów mostów oraz chroni przed erozją skarpy i nabrzeża.

Gruz

Gruz dla wielu z nas jest odpadkiem, który powstaje w niezliczonej ilości podczas każdego, większego remontu domu lub mieszkania. Jest to też materiał, który z powodzeniem można poddać ponownej obróbce. Gruz doskonale nada się np. do podbudowy fundamentu innego budynku czy przy budowie dróg.

Wynajem sprzętu

PHU- Kruszywa- Transport prowadzi także wynajem sprzętów budowlanych. Chodzi tutaj głównie o wynajem wywrotki. Jest to pojazd, który znakomicie radzi sobie z przewozem materiałów sypkich i objętościowych. Firma pana Wojtczaka zajmuje się także transportem różnego rodzaju kruszywa.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas