Artykuł sponsorowany Carporty i wiaty garażowe PREMAL – skuteczna ochrona auta i nowoczesny design

Carporty i wiaty garażowe PREMAL – skuteczna ochrona auta i nowoczesny design

Carporty i wiaty garażowe zapewniają skuteczną ochronę pojazdów przed opadami deszczu, śniegu i gradu. Dzięki temu nasze auta są mniej narażone na uszkodzenia powłoki lakierniczej, a co za tym idzie – działanie korozji. Carporty to także doskonała inwestycja. Ich stabilna konstrukcja pozwala na montaż paneli fotowoltaicznych w zadaszeniu. Funkcjonalne rozwiązania połączone z nowoczesnym wyglądem proponuje firma PREMAL.

Nowoczesne rozwiązania w aranżacji działki – carporty

Carport to stosunkowo świeże rozwiązanie funkcjonujące głównie w obrębie fotowoltaiki, ale już doceniane przez wielu inwestorów, dla których liczy się praktyczna i nowoczesna aranżacja działki. Ogromną zaletą tego typu konstrukcji jest wysoka funkcjonalność, ponieważ aluminiowy carport może zarówno chronić nasze pojazdy przed warunkami atmosferycznymi, jak i stanowić bezpieczny stelaż pod montaż paneli fotowoltaicznych. Jest to więc rozwiązanie, które wykorzystuje dostępną przestrzeń w sposób ergonomiczny. Wiodący producent zadaszeń tarasowych, pergoli oraz praktycznych konstrukcji aluminiowych oferuje zarówno klasyczne wiaty garażowe, jak i carporty pod instalacje fotowoltaiczne:

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno konstrukcje pergoli ogrodowych jak również aluminiowe carporty, stanowiące stylowe i nowoczesne zarazem uzupełnienie naszego ogrodu. Projekty realizujemy kompleksowo, od koncepcji, projektu po produkcję i montaż.

- wyjaśniają specjaliści.

Konstrukcje aluminiowe w ofercie producenta charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na szkodliwe warunki atmosferyczne dzięki zabezpieczeniu w postaci powłoki malarskiej. Elementy aluminiowe są malowane proszkowo, co zapewnia wysoką jakość estetyczną i pozwala dobrać dowolny kolor z palety RAL. To z kolei sprawia, że carporty i wiaty garażowe od firmy PREMAL idealnie komponują się z każdą aranżacją działki.

Dlaczego warto zaufać specjalistom od konstrukcji aluminiowych?

Decydując się na zadaszenie tarasu, pergolę lub wiatę garażową warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zaproponują nam nowoczesne rozwiązania uzupełniające projekt. Wiaty garażowe od producenta mogą być wyposażone w sekcje boczne, zabudowane bocznymi deseczkami poziomymi lub pionowymi. Także w tym przypadku klient ma do wyboru kilka różnych produktów w wykończeniu najwyższej jakości.

Firma ponadto wykonuje nowoczesne konstrukcje tarasowe i pergole. Także w tym wypadku  Premal Marcin Adamczyk może zaproponować nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania uzupełniające, jak rolety tekstylne, akrylowe lub poliestrowe. Wieloletnie doświadczenie na rynku zadaszeń i konstrukcji aluminiowych, pozwala na dopasowanie produktu do potrzeb klienta w sposób całościowy – od projektu i wstępnej wizualizacji, aż po kompletny i profesjonalny montaż.

Opracowanie:

Premal Marcin Adamczyk

Toruń , Forteczna 13A lok. segment 11

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas