Artykuł sponsorowany Bogaty wybór techniki sanitarnej – firma Matex Sp. z o.o.

Bogaty wybór techniki sanitarnej – firma Matex Sp. z o.o.

Technika sanitarna to dla wielu osób bardzo dobrze znany temat. Nie tylko dla przedsiębiorstw, które na co dzień zajmują się remontami łazienek, ale także dla osób indywidualnych, które samodzielnie szukają potrzebnych produktów. Z pewnością najważniejszą kwestią, przed podjęciem decyzji o kupnie, jest solidność, trwałość oraz atrakcyjna cena asortymentu. To wszystko znajdziesz w ofercie firmy Matex Sp. z o.o.

Profesjonalna obsługa klienta

Wybór odpowiedniej armatury sanitarnej jest niezwykle istotny, aby łazienka prezentowała się ładnie zawsze, nie tylko po remoncie. Aby mieć pewność doskonałego wykonania, warto sprawdzić asortyment firmy Matex Sp. z o.o. To przedsiębiorstwo, które istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat. Działa na Dolnym Śląsku w 20 oddziałach. Główny nacisk kładzie nie tylko na wysoką jakość produktów, ale także na fachową obsługę klienta.

Firma zajmuje się dystrybucją wyposażenia do łazienek, techniki grzewczej oraz instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych. Jej asortyment jest na bieżąco poszerzany o nowe produkty oraz materiały. Jak mówi jeden z pracowników:

Na bieżąco obserwujemy trendy w Europie oraz Polsce i zgodnie z tymi innowacjami uzupełniamy naszą ofertę. Sprowadzamy także asortyment spoza Europy, dla wymagających klientów.

Oferta kierowana jest do odbiorców hurtowych, instalatorów, sklepów, inwestorów oraz klientów indywidualnych. Dla nich została przygotowana specjalna oferta, która pozwala na kompleksową obsługę stworzenia idealnej łazienki.

Szeroka oferta produktów

Firma oferuje między innymi szeroki wybór baterii oraz osprzętu. Tutaj warto wymienić wannowe, umywalkowe, kuchenne, natryskowe oraz podtynkowe. Przedsiębiorstwo zapewnia także asortyment związany z systemem uzdatniania wody i przepompowni ścieków.

Warto również zwrócić uwagę na ceramikę sanitarną, poręcze dla niepełnosprawnych, zestawy natryskowe, wanny kąpielowe, brodziki prysznicowe i przyłącza elastyczne w oplocie stalowym.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter