Materiał Partnera Żele samopoziomujące do paznokci – dla amatorek i profesjonalistek

Żele samopoziomujące do paznokci – dla amatorek i profesjonalistek

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistką, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z żelowym przedłużaniem paznokci, musisz zaopatrzyć się w specjalistyczne preparaty, które umożliwią wykonanie trwałego szkieletu paznokcia. Sprawdź, jakie są różnice między dwoma podstawowymi rodzajami mas żelowych i wybierz środek, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. 

Produkty do stylizacji żelowej – podstawowe wskazówki

Jeżeli nie miałaś wcześniej do czynienia ze stylizacją paznokci, zainwestuj w jednofazowy żel samopoziomujący, który może być stosowany bez dodatkowej bazy. Zrezygnuj z dużych słoiczków – próbuj różnych produktów i staraj się optymalizować czas i ilość zużywanych preparatów.
Masy żelowe dla początkujących, dostępne w ofercie Nika Poland & Company, mają optymalną gęstość, która ułatwia aplikację na płytkę paznokcia bez zalewania skórek. Dobre produkty posiadają tzw. pamięć cieczy, co oznacza, że wydają się dość gęste w opakowaniu, ale zmieniają konsystencję w bezpośrednim kontakcie z paznokciem. Ta unikatowa właściwość sprawia, że substancja zaraz po nałożeniu tworzy gładką taflę i nie ma konieczności jej dodatkowego wyrównywania. Duże napięcie powierzchniowe sprawia, że masa ściśle przylega do pędzla, a jej rozprowadzenie nie sprawia najmniejszych trudności.

Żele samopoziomujące dla profesjonalistów 

Doświadczone stylistyki chętnie sięgają po masy żelowe o gęstej konsystencji, które dają możliwość samodzielnego formowania kształtu płytki ze zdefiniowaną krzywą C. Uzyskanie naturalnego efektu jest możliwe przez zaaplikowanie większej ilości preparatu na środek paznokcia i delikatne rozłożenie masy na boki. Profesjonalne żele samopoziomujące posiadają odpowiedni stopień lekkości, dzięki czemu nie spływają z paznokcia. W ofercie dobrych sklepów z akcesoriami do manicure znajdziesz wiele wariantów mas dostępnych w różnych odcieniach i zróżnicowanych stopniach krycia. Sprawdź sam i zacznij swoją przygodę z metodą żelową.

 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas