Artykuł sponsorowany Zakładanie firmy a pomoc specjalistów z biura rachunkowego Mikal.pl Dariusz Zakrzewski

Zakładanie firmy a pomoc specjalistów z biura rachunkowego Mikal.pl Dariusz Zakrzewski

Dla każdego początkującego przedsiębiorcy założenie własnej firmy to spełnienie wielu marzeń, ale jednocześnie niemałe wyzwanie, które w przypadku braku odpowiedniej wiedzy, już na tzw. starcie, może przynieść niemało rozczarowań i kłopotów. Aby zatem we właściwy i zgodny z przepisami sposób rozpocząć karierę przedsiębiorcy, warto przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej skorzystać z wiedzy i doświadczenia sprawdzonego biura rachunkowego, takiego jak firma Mikal.pl Dariusz Zakrzewski.

W czym, przy zakładaniu firmy, pomóc może biuro rachunkowe Mikal.pl

Ilość formalności przy zakładaniu firmy oraz stopień ich skomplikowania sprawia, że początkujący przedsiębiorca, który zamierza założyć własną działalność gospodarczą, może zostać nimi przytłoczony. Nie da się również ukryć, że decyzje jakie podejmowane są już na etapie tworzenia firmy, mogą mieć wpływ na jej późniejszy sukces lub porażkę. Dlatego też doskonałym rozwiązaniem, po które sięga wielu przyszłych przedsiębiorców, jest skorzystanie z usług profesjonalnego biura rachunkowego, które oferuje pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, tak jak ma to miejsce w przypadku firmy Mikal.pl Dariusz Zakrzewski. Warto zatem rozważyć możliwość rozpoczęcia tego typu współpracy, gdyż jak mówi ekspert zatrudniony w Mikal.pl –

Nawiązanie współpracy z profesjonalnym biurem rachunkowym to wyjątkowo korzystne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, zwłaszcza osoby rozpoczynającej działalność, co wynika z faktu, że eksperci z biura rachunkowego, dysponujący specjalistyczną wiedzą, doradzą, a często także wyręczą przedsiębiorcę na każdym etapie zakładania własnej firmy.

Wsparcie fachowców z Mikal.pl jest nieocenione, zwłaszcza w przypadku gdy przyszłemu przedsiębiorcy brak jest niezbędnej wiedzy. Należy bowiem pamiętać, że zakładając własną działalność warto zasięgnąć opinii fachowców w zakresie następujących zagadnień:

  • wybór formy prawnej przyszłej firmy,

  • wybór formy opodatkowania,

  • wybór sposobu rozliczania zaliczek na podatek dochodowy,

  • określenie przedmiotu działalności (zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności PKD),

  • określenie możliwości odprowadzania niższych składek,

  • ustalenie najlepszej daty otwarcia firmy,

  • określenie miejsca prowadzenia działalności,

  • ustalenie możliwości ubiegania się o dofinansowanie przy zakładaniu działalności.

Powyższe zagadnienia to tylko część kwestii, które przyszłemu przedsiębiorcy pomogą doprecyzować specjaliści z biura rachunkowego Mikal.pl Dariusz Zakrzewski. Warto bowiem mieć świadomość, że oprócz doradztwa w tym zakresie, fachowcy z Mikal.pl pomogą również przy przygotowaniu i wypełnieniu, wymaganych przy zakładaniu firmy, formularzy CEIDG, a także wniosków czy deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego lub GUS.

Postaw na długofalową współpracę

Nawiązując współpracę z biurem rachunkowym Mikal.pl Dariusz Zakrzewski nie należy zapominać, że z usług zatrudnionych tam specjalistów dobrze jest skorzystać nie tylko przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej, ale także już po rozpoczęciu funkcjonowania firmy. Warto bowiem pamiętać, że wiele już działających firm decyduje się powierzyć szeroko pojęte usługi księgowe i kadrowo – płacowe zewnętrznym biurom rachunkowym, takim jak Mikal.pl Dariusz Zakrzewski. Wynika to bowiem z faktu, że księgowość w firmie to podstawa jej funkcjonowania i nie należy na niej oszczędzać, zwłaszcza na początku działalności, kiedy to przedsiębiorca musi podjąć wiele decyzji, mających kluczowy wpływ na przyszłość firmy.

Skorzystanie z pomocy biura rachunkowego Mikal.pl Dariusz Zakrzewski, które w ramach swojej działalności świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe i doradcze, to rozwiązanie, które warto rozważyć zarówno zakładając własną działalność gospodarczą, jak i w przypadku funkcjonowania firmy.

Opracowanie:

Mikal.pl Dariusz Zakrzewski

Tuchola , Łanowa 16

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas