Artykuł sponsorowany Zadbaj o swój ogród z urządzeniami od firmy Bcc Apeks

Zadbaj o swój ogród z urządzeniami od firmy Bcc Apeks

Utrzymanie terenu zielonego i działki wokół domu w idealnym stanie to nie lada zadanie bez specjalnych narzędzi ogrodniczych. Dziś nie wyobrażamy sobie pielęgnacji ogrodu i trawnika bez kosiarek czy podkaszarek, dzięki którym możliwe jest przycięcie trawy. Szeroką gamę takich urządzeń proponują wiodący producenci, a ich sprzedażą i profesjonalnym serwisem zajmuje się firma Bcc Apeks.

Kosiarki do użytku domowego oraz na potrzeby firm

Piękny, zielony i zadbany trawnik nie stworzy się sam. Odpowiednia pielęgnacja trawy to w końcu nie tylko jej nawadnianie, ale przede wszystkim regularne wykaszanie za pomocą kosiarek. Rynek oferuje wiele modeli. Wiodący dystrybutor kosiarek – Beskidzkie Centrum Czystości – proponuje urządzenia zarówno do użytku prywatnego, jak i dla właścicieli firm, którzy oferują usługi z zakresu pielęgnacji terenów zielonych.

Kosiarki, podkaszarki i piły STIGA to urządzenia cenione przez klientów. W ofercie sklepu dostępne są:

  • kosiarki spalinowe,

  • kosiarki elektryczne i ręczne,

  • traktorki ogrodowe o różnej mocy silnika.

Marka oferuje także takie urządzenia, jak glebogryzarki i wertykulatory. Dystrybutor posiada w ofercie także zamiatarki i odśnieżarki – maszyny chętnie wybierane przez przedsiębiorstwa z branży usług porządkowych. Dopełnieniem produktów Stiga w ofercie są myjki wysokociśnieniowe, dzięki którym można wyczyścić elewację budynku, ogrodzenie czy podjazd.

Firma Bcc Apeks oferuje także urządzenia ogrodnicze innego wiodącego producenta. Oleo-Mac to marka, która produkuje wiele drobnych urządzeń ogrodniczych, bez których ciężko wyobrazić sobie skuteczne prace gospodarskie. Mowa tu na przykład o piłach łańcuchowych, dzięki którym nie tylko zadbamy o odpowiednią pielęgnację drzew w ogrodzie, ale także przygotujemy opał na zimę.

Kompleksowa oferta firmy Bcc Apeks

Bcc Apeks Sp. z o.o. jako dostawca sprzętu ogrodniczego i urządzeń czyszczących dla firm i osób prywatnych, prowadzi także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. W ofercie firmy znaleźć można także maszyny innych znanych marek, jak myjki ciśnieniowe i odkurzacze Kärcher czy wysokiej klasy parownice, które ułatwią nam utrzymanie porządku w domu i wokół niego.

Najlepsza jakość urządzeń i profesjonalne doradztwo w zakresie ich doboru to cechy wyróżniające Beskidzkie Centrum Czystości na rynku. Firma posiada 20-letnie doświadczenie w branży, a specjaliści służą fachową poradą. Kompleksowa oferta obejmuje także komis urządzeń czyszczących i maszyn ogrodniczych, dzięki czemu każdy klient znajdzie w ofercie sprzęt odpowiadający jego potrzebom.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas