Artykuł sponsorowany Wyróżnij się z tłumu

Wyróżnij się z tłumu

Reklama zewnętrzna to bardzo istotny element wizerunku firmy. Wykonana w profesjonalny sposób, trwała, przyciągająca uwagę swoim designem, a także współgrająca swoim kształtem z otoczeniem, z pewnością będzie stanowić jeden z istotnych elementów identyfikacyjnych danego przedsiębiorstwa. Czy warto zainwestować w totem lub pylon z logo Twojej firmy?


Kwestia identyfikacji wizualnej firmy to rzecz bardzo istotna. Jednym z ważniejszych jej elementów może być reklama zewnętrzna, która nie tylko będzie pracować na profesjonalny i pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów, ale również stanowić będzie znakomity punkt orientacyjny. Decydując się na efektowny totem lub podświetlany pylon warto zwrócić się w tej kwestii do doświadczonych profesjonalistów, którzy wykonają takie zlecenia. Jedną z takich firm jest Agencja Reklamowa Colorex z Olsztyna.

Totemy i pylony

Agencja Reklamowa Colorex, funkcjonująca na rynku reklamowym od ponad 25 lat specjalizuje się w reklamie zewnętrznej, począwszy od etapu projektowania, aż po wykonanie i montaż elementów reklamy. Sztandarowymi elementami reklamy zewnętrznej wykonywanymi przez Firmę Colorex są totemy oraz pylony reklamowe. Dowolność ich gabarytów, kolorystyki czy formy stanowi idealne rozwiązanie w celu wyróżnienia się w przestrzeni lub podkreślenia indywidualności przedsiębiorstwa. Dzięki możliwości podświetlenia reklam oznakowanie staje się widoczne nie tylko za dnia.

Kasetony i neony

Podświetlane kasetony montowane na elewacji budynku firm i przedsiębiorstw to nieodłączny element ich oznakowania. Tego typu konstrukcje wykonywane są z płyt kompozytowych typu dibond lub aluminium oraz lica, które wykonuje się zazwyczaj z plexi, lub winylu. Do podświetlenia wytwarzanych przez siebie reklam Agencja Reklamowa Colorex wykorzystuje diody LED firmy LG, gwarantujące długowieczną trwałość działania oraz oszczędność pobieranej energii. W produkcji podświetlanych liter i neonów firma Colorex chętnie sięga po niestandardowe rozwiązania polegające na wykonywaniu podświetlenia krawędzi, poświat oraz tłoczeń. Dzięki tego typu technikom wykonane reklamy przyciągają uwagę nie tylko w ciągu dnia ale i w nocy.

Wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowana kadra pracownicza i oryginalne pomysły sprawiają, że Agencja Reklamowa Colorex jest jednym z liderów w produkcji wielkogabarytowych elementów reklamy zewnętrznej. Zastanawiając się nad reklamą zewnętrzną firmy warto sięgnąć po ich ofertę.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas