Artykuł sponsorowany Urządzenia fiskalne w ofercie renomowanego dystrybutora

Urządzenia fiskalne w ofercie renomowanego dystrybutora

Wielu przedsiębiorców musi realizować poszczególne transakcje z wykorzystaniem urządzeń fiskalnych. Powinny one gwarantować sporą żywotność i być dopasowane do konkretnego rodzaju działalności. Warto przed ich zakupem skonsultować się z renomowanym dystrybutorem – będzie on w stanie doradzić wybór właściwej kasy fiskalnej, drukarki czy terminala. Co proponują profesjonaliści?

Kasa fiskalna

Do najpopularniejszych i najczęściej spotykanych w rozmaitych firmach urządzeń fiskalnych jest kasa. W rozbudowanej ofercie renomowanych dystrybutorów można wyróżnić przede wszystkim kasy fiskalne jednostanowiskowe i systemowe. Urządzenia z pierwszej grupy dobrze sprawdzają się w małych i średnich przedsiębiorstwach, natomiast kasy systemowe są rozbudowane i dysponują znacznie większymi możliwościami m.in. w zakresie ilości towarów zakodowanych w bazie.

Sporym zainteresowaniem cieszą się też kasy mobilne. Niewielkie urządzenia fiskalne doskonale nadają się do użytku przez przedsiębiorców realizujących transakcje w warunkach terenowych. Może to być m.in. sprzedawanie biletów parkingowych, do których wystawiony paragon będzie łatwo wydrukowany w dowolnym miejscu. Tego typu kasy znaleźć można w asortymencie firmy D&D Serwis, która jest renomowanym dystrybutorem urządzeń fiskalnych. Co oprócz kas można znaleźć w jego niezwykle szerokiej ofercie?

Wydajne urządzenia fiskalne

Warto zwrócić uwagę także na drukarki fiskalne. Są one jednym z podstawowych urządzeń wykorzystywanych w systemach rejestracji sprzedaży. Optymalizują one cały proces i wpływają na jego efektywność, wyróżnia je też szereg dodatkowych możliwości, którymi nie dysponują m.in. kasy fiskalne. To chociażby wydruk faktury czy możliwość obsługi indywidualnego rabatu. Drukarki fiskalne o różnych parametrach także nabyć można u renomowanego dystrybutora podobnych urządzeń, którego niezwykle szeroki asortyment obejmuje także terminale fiskalne.

Terminal fiskalny to urządzenie, które jest niezwykle wszechstronne i łączy w sobie zalety m.in. wspomnianej już specjalistycznej drukarki. Jednym z najważniejszych atutów takiego terminala są jego niewielkie wymagania w zakresie przygotowania stanowiska fiskalnego. Dzięki temu sprawdza się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest jego szybkie uruchomienie. Terminal wyróżnia się również możliwością współpracy z wieloma urządzeniami peryferyjnymi. Z powodzeniem bowiem można stworzyć efektywny system wykorzystujący zarówno terminal fiskalny, jak i płatniczy. Dzięki dużym możliwościom tego urządzenia podłączony może być też czytelny monitor dotykowy, szuflada kasowa czy nawet czytnik kodów kreskowych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas