Artykuł sponsorowany Szorowarki walcowe idealne na brudy przemysłowe

Szorowarki walcowe idealne na brudy przemysłowe

Zastosowanie szorowarek podłogowych w przypadku czyszczenia powierzchni liczonych w setkach metrów kwadratowych jest nie tylko wskazane, ale i niezbędne dla zachowania właściwego poziomu higieny. Ich zastosowanie nie ogranicza się jedynie do hoteli i miejsc użyteczności publicznej. To również podstawowe urządzenie w firmach produkcyjnych i usługowych, gdzie każdego dnia podłogi narażone są na kontakt z brudami przemysłowymi.

Podczas standardowego funkcjonowania firm takich, jak warsztaty, hale produkcyjne, czy też obiekty przemysłowe kontakt podłogi z zanieczyszczeniami typu smar, olej, tłuszcz to rzecz normalna. Do tego dochodzi jeszcze zwykły wnoszony z ulicy brud, który w połączeniu ze wspomnianymi substancjami, tworzy skorupę nie do usunięcia wiadrem z wodą i mopem. Jest to rodzaj zanieczyszczeń, który można usunąć jedynie specjalistycznym środkiem czyszczącym, przy użyciu odpowiednich urządzeń mechanicznych.

Szorowarki do podłóg bezpieczne czyszczenie hal produkcyjnych

Urządzenia te dzięki zamocowanym na walcu szczotkom – wprawianym w ruch rotacyjny bądź też orbitalny, wydrapują każdy rodzaj brudu, nie dopuszczając do kontaktu silnych substancji czyszczących ze skórą człowieka. Używane w obiektach tego typu detergenty do podłóg, jak podkreśla Zbigniew Januła z firmy Rotowash Szorowarki Walcowe, oferującej szeroką gamę urządzeń do czyszczenia podłóg, są silnie żrące, o odczynie sięgającym nierzadko do 14 pH, zatem kontakt ich ze skórą wiązałby się z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Dlatego wymagają zachowania szczególnych środków ostrożności w postaci odzieży ochronnej, masek i okularów oraz absolutnego przestrzegania instrukcji ich stosowania.

Zastosowane wysokiej jakości materiały do produkcji profesjonalnych szorowarek walcowych, gwarantują, że zbiornik na detergent nie rozpuszcza się pod wpływem kontaktu z substancjami do usuwania brudu przemysłowego oraz ma wysoką trwałość umożliwiającą wielokrotne używanie go.

Możliwość zastosowania do różnych powierzchni

Nowoczesne, zaawansowane technologicznie szorowarki do podłóg są niezwykle funkcjonalne. Usuwają brud z niemal każdej powierzchni w zmiennych warunkach pracy. Można je z powodzeniem stosować na podłożach wykonanych z kamienia, PCV, lastrico, płytek podłogowych, czy też betonu. Bez problemu poradzą sobie z usunięciem warstw starego polimeru. Szorowarki walcowe są na tyle funkcjonalne, że sprawdzą się niemal na każdej powierzchni i w każdych warunkach.

Najlepiej w sprawie zakupu odpowiednich urządzeń mechanicznych do czyszczenia podłóg skonsultować się z firmą zajmującą się na co dzień tym zagadnieniem, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że zakupione przez nas urządzenie, jest tym czego potrzebowaliśmy.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas