Artykuł sponsorowany Sporządzeniem oceny ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy w Twojej firmie zajmie się Multi BHP Jacek Szopiński

Sporządzeniem oceny ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy w Twojej firmie zajmie się Multi BHP Jacek Szopiński

By zapobiegać i ograniczać wypadkom oraz sytuacjom ryzyka zawodowego, na pracodawcy leży odpowiedzialność wdrażania odpowiednich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Oceną ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach oraz poprawą warunków pracy zajmie się profesjonalna firma Multi BHP Jacek Szopiński. Poznaj jej szeroką ofertę usług!

Jak określić poziom ryzyka zawodowego?

Każde stanowisko pracy charakteryzuje się możliwością wystąpienia niepożądanych zdarzeń, których skutki mogą mieć wpływ na zdrowie, a nawet życie pracownika. Dlatego obowiązkiem każdego pracodawcy jest zadbanie o to, by minimalizować lub całkowicie wyeliminować zagrożenie. Ze względu na to, że trudno przewidzieć pewne wypadki wynikające z pracy na danym stanowisku, warto w tym celu zatrudnić specjalistę BHP, który zidentyfikuje wszystkie możliwe niebezpieczeństwa i zaproponuje rozwiązania, dzięki którym zatrudniani przez nas ludzie będą mogli wykonywać swoje obowiązki w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Sporządzeniem profesjonalnej oceny ryzyka zawodowego może zająć się Multi BHP Jacek Szopiński z siedzibą w Serocku. Przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi od 2005 roku. Jak mówi jeden ze specjalistów firmy:

Oprócz poprawy warunków pracy przeprowadzamy szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu audytów, szkoleń wstępnych i okresowych wszystkich grup pracowniczych. Sporządzamy instrukcje BHP oraz dokumentację powypadkową.

Czy ocena ryzyka zawodowego jest obowiązkowa?

Według Kodeksu pracy pracodawca musi ocenić udokumentować ryzyko zawodowe na danym stanowisku oraz wprowadzić takie rozwiązania, by zmniejszyć lub wyeliminować zagrożenia. Każdy z zatrudnionych musi zostać poinformowany o skutkach wykonywania swoich obowiązków. Sporządzenie oceny ryzyka zawodowego możemy zlecić firmie Multi BHP, którego fachowcy nie tylko określą zagrożenia, ale i zaproponują środki profilaktyczne. Przedsiębiorstwo Jacka Szopińskiego dąży do poszerzania świadomości o bezpiecznej i higienicznej pracy, dlatego proponuje szkolenia, audyty oraz sporządzanie dokumentacji BHP.  Jeśli w naszej firmie wydarzy się wypadek, możemy zgłosić się do Multi BHP po niezbędne wsparcie przy sporządzaniu protokołu powypadkowego.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas