Artykuł sponsorowany Przygotuj paznokcie pod stylizację z zestawami do manicure od ManiNails.pl!

Przygotuj paznokcie pod stylizację z zestawami do manicure od ManiNails.pl!

Wypielęgnowane dłonie i zadbane paznokcie uchodzą niejako za wizytówkę człowieka. Aspekt ten stał się szczególnie ważny dla kobiet, które uwielbiają idealnie opracowane i pomalowane paznokcie. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepszy lakier hybrydowy czy żel nie sprosta zadaniu, jeżeli płytka paznokcia nie zostanie odpowiednio przygotowana. Dzięki zestawom do manicure od ManiNails.pl szybko i sprawnie opracujesz paznokcie przed nałożeniem stylizacji. 

Dlaczego przygotowanie płytki paznokcia jest tak ważne? 

Używając nawet najlepszych i najdroższych lakierów, nie uzyskasz wymarzonego efektu bez odpowiedniego przygotowania płytki, które zapewni nieskazitelny wygląd manicure’u i przedłuży trwałość całej stylizacji. W tym celu możesz użyć gotowych zestawów do manicure zawierających wszystkie niezbędne elementy. Przede wszystkim paznokciom trzeba nadać pożądany kształt. Należy to zrobić już na samym początku. W tym celu stylistki stosują specjalnie wyprofilowane pilniki o odpowiedniej gradacji – im wyższa, tym delikatniejszy będzie pilnik. Produkty gruboziarniste o gradacji 100 używane są w celu znacznego skrócenia paznokci, zwykle już utwardzonych i przedłużonych. Do naturalnych paznokci wykorzystywane są najczęściej pilniki o gradacji 180, a do wyjątkowo delikatnych 240. Warto zwrócić uwagę na ich kształt. 

Pilniki proste przydadzą się do skracania i formowania paznokci, przypominające łódkę umożliwiają idealne opracowanie bocznych krawędzi i okolic skórek. Z kolei pilniki w kształcie trapezu skrócą paznokieć oraz zaokrąglą końce, a bananowe umożliwiają wygodne piłowanie okolicy skórek i precyzyjne wykonanie całej stylizacji. W kolejnym kroku bardzo ważne jest oczyszczenie płytki. Skórki należy odsunąć przy użyciu drewnianego patyczka, a następnie delikatnie wyciąć cążkami. Przed położeniem bazy niezwykle istotne jest zmatowienie płytki przy użyciu bloczka polerskiego. Tak przygotowane paznokcie są gotowe na odtłuszczenie i położenie pierwszej warstwy produktu. 

Co wchodzi w skład zestawu od ManiNails.pl?

Dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z manicurem bądź wprawionych stylistek, sklep ManiNails.pl przygotował wyjątkowe zestawy do paznokci. Zawierają one pilnik w wybranym kształcie i gradacji, bloczek polerski i drewniany patyczek do odsuwania skórek. W sklepie z artykułami kosmetycznymi ManiNails.pl znajdziesz także zestawy powiększone o szczoteczkę do paznokci i kapturki. Pracownicy ManiNails.pl doskonale wiedzą, że nie tylko bazy, kolorowe lakiery i topy są istotne, ale że zacząć należy od podstaw. Właśnie dlatego przygotowano zestawy do manicure, które umożliwią nie tylko stworzenie barwnej stylizacji, ale przede wszystkim estetycznej i trwałej.

Opracowanie:

ManiNails.pl Sklep z artykułami kosmetycznymi

Jordanów , Kopernika 3

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas