Artykuł sponsorowany Labsolution – wyposażenie kontrolno-pomiarowe od renomowanych producentów

Labsolution – wyposażenie kontrolno-pomiarowe od renomowanych producentów

Labsolution to renomowany sprzedawca wyposażenia kontrolno-pomiarowego, który posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Firma zdobyła zaufanie wielu klientów za sprawą dostarczania wysokiej jakości produktów od sprawdzonych dostawców. To jednak nie wszystko, co warto o tym wiedzieć, dlatego po więcej przydatnych informacji zapraszamy do poniższego wpisu.

Jakość przede wszystkim

Przedsiębiorstwo sprzedaje między innymi pyrolizery, desorbery termiczne, przenośne analizatory ochronnej atmosfery MAP w pakowaniu żywności i spawalnictwie, analizatory wielogazowe badania szczelności sieci z gazem ziemnym czy chromatografy on-line i procesowe w wersji przeciwwybuchowej z oznaczeniem EX. Dostarczane wyposażenie kontrolno-pomiarowe pochodzi od renomowanych producentów, takich jak Inficon, czyli międzynarodowa korporacja z siedzibą w Szwajcarii, zajmująca się głównie produkcją światowej klasy narzędzi do pomiarów i kontroli próżni. Oferta firmy obejmuje głównie wyposażenie kontrolno-pomiarowe w postaci microGC Fusion, czyli generację innowacyjnych mikrochromatografów gazowych dedykowanych do oznaczania składu powiązanych mieszanin.

Więcej przydatnych informacji

Rozwiązania wyżej opisanego dostawcy to jednak nie wszystko, co znajdziemy w ofercie Labsolution. Dzięki nawiązaniu kontaktu zatrudniany specjalista poinformował nas, że:

Klient będzie mógł postawić na produkty od wielu sprawdzonych przedsiębiorstw. Oprócz Inficon sprzedawane pozycje pochodzą również od takich renomowanych dostawców wyposażenia jak Peak Scientific, CDS Analytical, AGC Instruments, Sercon, TSHR International, VUV Analytics oraz Stanhope-Seta. 

Warto dodać, że dostarczane rozwiązania obejmują między innymi doprowadzanie gazów do chromatografów GC, GCMS, przyrządy laboratoryjne do preparatyki próbek i analizy, a także chromatografy i analizatory stosowane w szerokim zakresie zróżnicowanych oznaczeń składu mieszanin gazowych. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas