Artykuł sponsorowany Labsolution oferuje urządzenie do oznaczania zawartości siarki całkowitej w produktach petrochemicznych TSHR

Labsolution oferuje urządzenie do oznaczania zawartości siarki całkowitej w produktach petrochemicznych TSHR

W dzisiejszych czasach współczesnej nauki oraz technologii, kluczowe jest posiadanie sprzętu o wysokiej jakości oraz niezawodności. Firma Labsolution od lat dostarcza takie właśnie rozwiązania, w tym również urządzenie do oznaczania zawartości siarki całkowitej w produktach petrochemicznych - analizator elementarny TS6000 od TSHR International. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej tym specyfikacjom oraz zastosowaniom tego niezwykle ważnego urządzenia.

Analizator elementarny TS6000 – poznaj jego specyfikacje

TS6000 to zaawansowane technologicznie urządzenie służące do pomiaru zawartości siarki całkowitej w substancjach petrochemicznych. Spełniając wysokie standardy jakości, analizator TSHR International wyróżnia się na rynku dzięki swoim możliwościom:

  • elastyczność i wszechstronność – TS6000 oferuje szeroki zakres zastosowań z wykorzystaniem dedykowanych modułów dla różnorodnych próbek ciał stałych, cieczy czy też węglowodorów o wysokich i niskich temperaturach wrzenia;

  • zgodność z normami – analizator jest zgodny z międzynarodowymi metodami badawczymi, takimi jak ASTM (American Society for Testing and Materials) oraz UOP (Universal Oil Products), co gwarantuje precyzyjność wyników oraz ich wiarygodność na rynku międzynarodowym;

  • możliwość rozbudowy – TS6000 można rozbudować o dodatkowe moduły siarki oraz chloru, zapewniając tym samym maksymalną zdolność analizy TN/TS/TX (Total Nitrogen / Total Sulfur / Total Halogens) w obrębie jednego analizatora.

Zastosowanie urządzenia do oznaczania zawartości siarki całkowitej w produktach petrochemicznych TSHR

Analizator TS6000 firmy TSHR International dostępny w ofercie Labsolution sprawdza się w szeregu zastosowań, zwłaszcza w przemyśle petrochemicznym. Oznaczanie zawartości siarki całkowitej może być kluczowe podczas analizy jakości różnych surowców wykorzystywanych w przemyśle petrochemicznym, np. ropy naftowej czy gazu ziemnego. Analiza zawartości siarki pozwala także na kontrolę jakości końcowych produktów petrochemicznych, takich jak benzyna, olej napędowy czy smary. Dzięki temu możliwe jest zachowanie wysokiego standardu jakości oferowanych produktów.

Obecność siarki w paliwach może prowadzić do emisji szkodliwych dla środowiska związków siarkowych, takich jak dwutlenek siarki (SO2). Monitorowanie zawartości siarki w produktach petrochemicznych pozwala na wprowadzenie odpowiednich działań zmierzających do obniżenia emisji tych związków do atmosfery. Stosowanie analizatora TS6000 pozwala również na bieżącą kontrolę zawartości siarki w różnych etapach produkcji, co przyczynia się do lepszego zarządzania procesami oraz utrzymania wysokiej jakości wyrobów.

Podsumowując, analizator elementarny TS6000 od TSHR International to niezwykle ważne narzędzie dla przemysłu petrochemicznego, oferujące szeroki zakres zastosowań oraz niezrównaną precyzję pomiarów. Firma Labsolution dba o każdy detal, dostarczając swoim klientom tylko najlepszych rozwiązań. Poznaj bliżej analizator TS6000 i odkryj jego zalety dla Twojej firmy już dziś.

Opracowanie:

Labsolution Sp. z o.o.

Warszawa , Trocinowa 52

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas