Artykuł sponsorowany Jakiego specjalistę do spraw księgowych wybrać?

Jakiego specjalistę do spraw księgowych wybrać?

Rzetelna księgowość to podstawa. Dlatego też komórka księgowa w firmie, bądź wynajęcie firmy zewnętrznej jest podstawowym krokiem, który powinien podjąć każdy przedsiębiorca, który chce rzetelnie i efektywnie zarządzać firmą i jej finansami. Jeżeli prowadzimy niewielką firmę, dobrym rozwiązaniem może okazać się outsourcing księgowy, dzięki któremu biuro rachunkowe zajmie się naszymi sprawami księgowymi, a my unikniemy konieczności utworzenia osobnego działu do spraw księgowych.

Usługi księgowe i kadrowe

Jak wiadomo rachunkowość obejmuje szeroki zakres zadań. Możemy więc zlecić je do wykonania przez firmę zewnętrzną. Specjalista do spraw księgowości zajmie się wszelkimi czynnościami mającymi na celu odpowiednie rozliczenie jednostki, niezależnie czy wybrała ona ryczałt, czy też prowadzi księgę przychodów i rozchodów. Biuro rachunkowe zajmie się także prowadzeniem ksiąg rachunkowych, w tym ewidencjonowaniem zdarzeń gospodarczych, tworzeniem sprawozdań i uzupełnianiem deklaracji. Pomoc księgowego dotyczy także spraw kadrowo-placowych obejmujących tworzenie listy płac, odprowadzanie składek do ZUS czy też prowadzenie teczek akt osobowych.

Wirtualne biuro i szkolenia pracowników

Nie każdy z nas podczas rejestracji firmy ma już gotowe biuro, do którego napływać będą listy i wiadomości biznesowe lub urzędowe. Z myślą o takiej sytuacji, powstała usługa o nazwie wirtualne biuro, w którym to księgowy zajmie się odbieraniem poczty elektronicznej i tradycyjnej, a także przekazywanie jej odpowiednim osobom. Każde stanowisko pracy, niezależnie czy biurowe czy też fizyczne, podlega wymogom BHP. Pracownik przed rozpoczęciem pracy na danym stanowisku musi zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa, a co za tym idzie przestrzegać ich. Dzięki temu możliwe będzie uniknięcie chorób zawodowych i wypadków. Usługi szkoleniowe mogą przeprowadzić także specjaliści zatrudnieni w biurze rachunkowym, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, którą przekażą na szkoleniu.

Kompleksowe usługi biura rachunkowego

Podjęcie współpracy z rzetelnym biurem rachunkowym jest gwarancją dokładnie prowadzonej księgowości. Pomoże nam to w sprawnych rozliczeniach z urzędami i z pracownikami. Jednostką, która dopasowuje swoje usługi do potrzeb klienta jest Ams Consult Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe z Krakowa. Firma zatrudnia wyłącznie specjalistów z zakresu księgowości, jak i kadr i płac, którzy regularnie poszerzają i aktualizują swoją wiedzę na szkoleniach, by efektywnie obsłużyć każdą firmę zewnętrzną. Jednostka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i umieściła w swojej ofercie usługę wirtualnego biura, z której skorzystać mogą osoby rozpoczynające działalność lub firmy oczekujące kompleksowej obsługi. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas