Materiał Partnera Imprezy firmowe z oryginalnym akcentem

Imprezy firmowe z oryginalnym akcentem

Chcąc uświetnić firmową imprezę, konferencję, szkolenia czy pikniki dla pracowników szukamy oryginalnych rozwiązań, które pozwolą się wyróżnić, ale również wypromować nieco firmę. Ciekawą opcją są dekoracje wykonane z balonów, które mogą nadać odświętnego charakteru każdemu takiemu wydarzeniu. Balony z nadrukiem i logo firmy to także gadżet, który powinien znaleźć się na stoisku firmy na targach.

R.M. Biznes to firma, która o dekoracjach z balonów oraz przystrajaniu sali wie niemal wszystko. Naszym klientom proponujemy wysokiej jakości oryginalne girlandy i bramy balonowe oraz indywidualne ozdoby, które pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji oraz będą stanowiły ciekawy element dekoracyjny mniejszych i większych spotkań i imprez pracowniczych. Wszystkim, którzy chcą zaskoczyć swoich bliskich, kontrahentów lub gości udostępniamy usługę poczty balonowej za pomocą której można w oryginalny sposób dostarczyć zaproszenie na otwarcie firmy czy wydarzenie kulturalne. Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie realizujemy wszystkie zamówienia.

Impreza firmowa, jako sposób promocji

Budowanie marki ma znaczenie zarówno wśród potencjalnych klientów, tych już zdobytych, jak i samych pracowników. Dobrze jest czasami zorganizować wspólne spotkanie, piknik, imprezę lub szkolenia, podczas których możemy zaprezentować się, jako spójna marka. Naszym klientom oferujemy możliwość zaprojektowania i przygotowania balonów z konkretnym nadrukiem, logo firmy, które pozwolą w prosty sposób budować pozytywne skojarzenia z danym przedsiębiorstwem. Taki balon sprawdzi się również, jako prezent rozdawany na targach, otwarciu sklepu czy promocji lub podobnych wydarzeniach. Oferowane przez nas dekoracje z balonów pozwolą zapisać się w pamięci wszystkich osób odwiedzających daną placówkę lub stanowisko. Jubileusze, spotkania integracyjne, rocznicowe, imprezy gwiazdkowe, noworoczne to idealne okazje do wykorzystania balonów z helem, które uatrakcyjnią każdy firmowy event. Można wykorzystać pojedyncze balony lub zamówić bukiety, girlandy lub bramy z balonów, które przykują wzrok każdego uczestnika! Skrzynia niespodzianka, z której wyleci około 100 balonów, pozwoli uświetnić obchody rocznicowe lub piknik firmowy, jako niecodzienna atrakcja.

Dekoracje budynków

Dużym zainteresowaniem cieszy się również usługa dekoracji sklepów i budynków kolorowymi bramami lub girlandami z balonów. Możecie Państwo zamówić balony w jednym kolorze nawiązującym do kolorystyki wykorzystanej w szacie graficznej materiałów wizualnych danej firmy lub zamówić różnokolorowe dekoracje. Balony gumowe, czyli wykonane z lateksu to tradycyjny wybór, który pozwala uzyskać dekoracje o różnych rozmiarach, ale i kształtach. Balony okrągłe, podłużne czy w kształcie serca nawiązują do tematyki danej imprezy. Balony foliowe napełniane są najczęściej helem i są o wiele bardziej wytrzymałe niż balony gumowe. Utrzymują się również dłużej w powietrzu. Dużym zainteresowaniem cieszą się balony w kształcie liter i liczb. W naszej ofercie znajdą Państwo również balony LED, które dzięki jasnemu światłu stanowią oryginalną ozdobę każdego wydarzenia.

Opracowanie:

R.M. Biznes Robert Mąka

Zabrze , Szczęść Boże 9

Podziel się