Artykuł sponsorowany Gdzie można wypożyczyć kserokopiarkę?

Gdzie można wypożyczyć kserokopiarkę?

Odpowiedź na nasze pytanie teoretycznie jest prosta – w firmie, która zajmuje się wypożyczaniem tego rodzaju sprzętu. Naszym zdaniem warto jednak zaznaczyć, że najlepszą opcją jest skorzystanie z oferty wypożyczalni, która spełni pewne konkretne oczekiwania. Przyjrzyjmy się zatem, czym kierować się przy wyborze i omówmy, co właściwie zyskujemy na dzierżawie sprzętu biurowego.

Wypożyczenie sprzętu biurowego w korzystnej ofercie

Kiedy myślimy o wypożyczeniu sprzętu biurowego w korzystnej ofercie, w pierwszej kolejności ową korzystną ofertę kojarzymy z kosztami. Idąc dalej tym tropem, zaczynamy szukać firmy, która zaproponuje nam interesujące nas urządzenie za najniższą cenę za wynajem, zwykle w przeliczeniu na miesiąc. To oczywiście naturalne i logiczne, jednak szukając naprawdę korzystnej oferty, powinniśmy wziąć pod uwagę też kilka innych kwestii. Załóżmy, że w naszym biurze brakuje nam kserokopiarki. Na początek odpowiedzmy sobie na pytanie, czy rzeczywiście chcemy wypożyczyć tylko „ksero”, czy lepszym rozwiązaniem będzie urządzenie wielofunkcyjne? To ksero, druk i skan w jednym – właściwie staje się dziś standardem nowoczesnych biur. Przejdźmy dalej: znajdźmy ofertę, w której przewidziany jest bezpłatny dowóz, instalacja i przeszkolenie personelu. Oczywiście dobrze, jeśli do tego mamy też zagwarantowaną bezpłatną poradę i pomoc techniczną w razie potrzeby. A już fantastycznie, jeśli uda nam się upolować wynajem kserokopiarek z gwarancją szybkiej reakcji serwisu na zgłoszenie.

Co zyskujemy dzięki dzierżawie sprzętu biurowego?

W pierwszej kolejności zyskujemy oczywiście nowoczesne urządzenie biurowe bez inwestowania własnych środków finansowych. Eksploatację wynajętej kserokopiarki finansujemy z bieżących środków z łatwą kontrolą miesięcznych kosztów. Jak mówią nam przedstawiciele firmy Adlers Serwis, możemy wybrać jeden z wielu abonamentów do wykorzystania, nawet z bezpłatnymi tonerami, częściami eksploatacyjnymi, naprawami i konserwacjami. Abonament wynajmu kserokopiarki może też zapewniać urządzenie zastępcze w razie poważnej awarii.

Ciekawą propozycją, jeśli chodzi o ofertę firmy zajmującej się dzierżawą kserokopiarek, która wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów, jest możliwość skorzystania z innych urządzeń w okresach wzmożonej eksploatacji. Tak – umowa abonamentowa może być skonstruowana właśnie w taki sposób, że w okresach wzmożonej eksploatacji sprzętu do naszego biura zostanie wstawione dodatkowe urządzenie na określony czas.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas