Artykuł sponsorowany Eko torby z nadrukiem jako alternatywa dla konwencjonalnych reklamówek

Eko torby z nadrukiem jako alternatywa dla konwencjonalnych reklamówek

W każdym sklepie można spotkać foliowe reklamówki przy kasach. Ich miejsce zaczęły jednak zajmować bawełniane torby ekologiczne z nadrukiem, które mogą służyć bardzo długi czas. Są one doskonałą alternatywą do reklamówek foliowych, które są szkodliwe dla środowiska, a także płatne. Zakup torby eko to jednorazowy wydatek, natomiast reklamówkę foliową kupujemy praktycznie na każdych zakupach. Mimo że są to grosze, to jednak w skali roku może uzbierać się pokaźna suma.

Eko torba z nadrukiem sposobem na wyrażenie siebie lub promocję firmy

Odzież i akcesoria eko, np. bawełniane torby wielkokrotnego użytku wcale nie muszą być nudne! Wystarczy, że wybierzesz produkt z oryginalnym nadrukiem, np. z cytatem, hasłem lub śmieszną grafiką, dzięki któremu wyrazisz siebie i wyróżnisz się z tłumu. Co więcej, umieszczony na torbie nadruk może podkreślić Twoją osobowość. Dzięki niej możesz zachować swoją indywidualność, a nawet wyrazić swoją opinię. Coraz więcej firm wykorzystuje ekologiczne torby z nadrukiem jako nośnik reklamy. Mogą one stanowić część brandingu i identyfikacji wizualnej marki. Jest to również idealny sposób, aby dotrzeć do dużej liczby Klientów.

Torby eko przyjazne dla środowiska naturalnego!

Obecnie coraz więcej osób przywiązuje uwagę do dbałości o środowisko naturalne, dlatego wiele z nas rezygnuje z zakupu szkodliwych torebek foliowych na rzecz wielorazowych toreb ekologicznych wykonanych z bawełny. Eko torby dużo szybciej ulegają biodegradacji i produkowane są w bardziej przyjazny dla środowiska sposób. W przypadku zabrudzenia, wystarczy ją wyprać! Co więcej, eko torba z nadrukiem prezentuje się o dużo lepiej niż klasyczna jednorazowa reklamówka foliowa.

Eko torby z nadrukiem – wygodne, pojemne i modne!

W bawełnianej torbie możesz nosić zakupy, książki i inne rzeczy codziennego użytku. To, co do niej schowasz zależy tylko od Ciebie. A gwarantujemy, że torby te potrafią być bardzo wytrzymałe i pojemne! Jak zauważa pracownik sklepu internetowego naszenadruki.pl:

Torby ekologiczne wykonujemy z wysokiej jakości bawełny, co pozwala nosić w nich ciężkie przedmioty bez obawy o zerwanie. Mogą Ci one towarzyszyć we wszystkich czynnościach i aktywnościach w ciągu dnia. Nadruk wykonujemy najtrwalszą metodą nadruku, którą jest sitodruk.

Dużą zaletą toreb eko jest funkcjonalność, gdyż po złożeniu zajmują mało miejsca, a mieszczą naprawdę dużo rzeczy. Taka torba zmieści się z łatwością do kieszeni, torebki lub plecaka. Mając ją zawsze przy sobie, nawet podczas nieplanowanych zakupów, nie trzeba będzie używać szkodliwych dla środowiska foliówek.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas