Materiał Partnera Drukarki fiskalne HD. Niesamowite możliwości

Drukarki fiskalne HD. Niesamowite możliwości

Szukasz drukarki fiskalnej online do swojego sklepu, apteki albo restauracji? Zależy ci na niezawodności, funkcjonalności i wygodzie obsługi? Zdaniem producenta urządzeń fiskalnych Novitus to nie są wysokie wymagania. Nowoczesne drukarki fiskalne HD tej marki mają do zaoferowania znacznie więcej, niż można się spodziewać. Przedstawiamy urządzenie HD online.

Drukarka fiskalna HD – nowa jakość wyświetlacza

Chociaż dla kasjera wyświetlacz drukarki fiskalnej jest mało istotny, klienci widzą to inaczej. Duży, wyraźny wyświetlacz ułatwia im kontrolę tego, co sprzedawca „nabija” na kasę, a przez to zwiększa poczucie bezpieczeństwa. To bardzo ważne, zarówno ze względu na komfort klientów, jak i wizerunek twojej firmy.

Urządzenie Novitus HD to pierwsza na polskim rynku drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT LCD o wysokiej rozdzielczości obrazu. Na wyświetlaczu można prezentować menu drukarki, sprzedawane towary wraz z ilościami i cenami, ale też dowolne animacje zapisane w pamięci urządzenia; a wszystko to w trybie High Color. Ukłonem w stronę użytkownika jest możliwość korzystania z wyświetlacza zintegrowanego lub wolnostojącego, co pozwala na dowolną, najwygodniejszą dla kasjera organizację miejsca pracy.

Zaskakująco funkcjonalna drukarka fiskalna

Duży, estetyczny wyświetlacz to oczywiście niejedyna zaleta drukarek Novitus HD. Model zaprojektowano z myślą o przedsiębiorcach, którzy muszą już teraz dostosować się do wymogu korzystania z urządzeń fiskalnych online. Novitus HD zapewnia stabilne, bezpieczne połączenie z CRK, ale też łatwy wgląd do pamięci chronionej. Dzięki temu właściciel przedsiębiorstwa nie musi martwić się o ewentualne problemy ze strony organów skarbowych – wyjaśnia ekspert z serwisu kas fiskalnych Laura w Legnicy.

Przyjrzyjmy się kwestii fundamentalnej, czyli drukowaniu. Drukarka Novitus HD ma się czym pochwalić również pod tym względem. W zależności od potrzeb z drukarką można używać rolek o szerokości 57-80 mm, nazwa towaru może mieć nawet 60 znaków, na paragonie zmieści się do 255 pozycji, a wydruk stu linijek zajmuje zaledwie 5,5 sekundy. Na paragonie można drukować graficzne logo sklepu, jest też miejsce na NIP klienta, kody kreskowe i QR. Wydawanie paragonów klientom jest łatwe dzięki wbudowanemu obcinaczowi papieru.

Co jeszcze czyni drukarkę Novitus HD wyjątkową? Chociażby akumulator awaryjny, na którym można wydrukować nawet do 1000 paragonów i spokojnie wykonać raport dobowy. Na nieco uwagi zasługuje również ilość portów komunikacyjnych. Drukarka ma dwa złącza RS232, USB, można też korzystać z połączenia Ethernet.   

 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas