Artykuł sponsorowany Dom-Service – Profesjonalne ekspresy dla branży gastronomicznej

Dom-Service – Profesjonalne ekspresy dla branży gastronomicznej

Dom-Service to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przedsiębiorstwo doskonale zna się na kawie i to właśnie dzięki temu jest w stanie proponować wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania, które pozwalają serwować pyszne i aromatyczne napoje na światowym poziomie. Firma specjalizuje się głównie w sprzedaży ekspresów dla branży gastronomicznej. Dowiedz się więcej o ofercie tego przedsiębiorstwa.

Ekspresy najwyższej jakości

W ofercie firmy Dom-Service znaleźć można wiele ciekawych propozycji ekspresów, które świetnie odnajdują się w lokalach gastronomicznych o różnym profilu.

 Sprzedajemy wyłącznie funkcjonalne i wydajne urządzenia, które doskonale sprawdzają się do parzenia różnych rodzajów kawy. Współpracujemy wyłącznie z markami premium, które są gwarancją najwyższej jakości – opowiada przedstawiciel przedsiębiorstwa.

W ofercie tej firmy znaleźć można ekspresy Saeco, Necta, Gaggia, Quality Espresso, Resto Quality i ekspres profesjonalny Fresco. Każde rozwiązanie pozwala przygotować pyszną, aromatyczną kawę w szybkim tempie. Firma Dom-Service swoją ofertę w tym zakresie kieruje głównie do właścicieli kawiarni, restauracji i hoteli. Jeśli okaże się, iż któraś z dostępnych propozycji jest poza możliwościami finansowymi kupującego, przedsiębiorstwo oferuje usługę dzierżawy ekspresu, która pozwala wyeliminować konieczność ponoszenia jednorazowo dużego wydatku.

Fachowe doradztwo

Firma Dom-Service służy fachowym doradztwem podczas dokonywania wyboru. Jej pracownicy to doświadczeni eksperci, którzy mają rozległą wiedzę na temat każdego produktu, dostępnego w ofercie. Dzięki temu po zapoznaniu się ze wszystkimi kluczowymi informacjami, podpowiedzą oni, który model ekspresu sprawdzi się w konkretnym przypadku najlepiej, adekwatnie do wielkości lokalu oraz zapotrzebowania. W ten sposób zakup w stu procentach wpisze się  w oczekiwania właściciela punktu gastronomicznego. Rozbudowana oferta produktowa i szeroki zakres cen pozwoli zaś podjąć decyzję zgodnie z założonym budżetem.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas