Materiał Partnera Czy warto zamówić zapalniczki z firmowym logo?

Czy warto zamówić zapalniczki z firmowym logo?

Zapalniczki z firmowym logo to jeden z popularniejszych gadżetów reklamowych, który sprawdzi się w wielu branżach, niekoniecznie tylko tych związanych z wyrobami tytoniowymi. Mogą mieć rozmaite wzory i kolory, dzięki czemu będą pasowały na każdą okazję. Czy warto zamówić zapalniczki z firmowym logo, jaki typ wybrać i o czym pamiętać, podczas projektowania grafiki?

Jaki typ zapalniczki wybrać?

Wybierając typ zapalniczki, należy skupić się nie tylko na cenie, ale także ogólnym wyglądzie oraz komforcie używania. Nie warto decydować się na produkty bardzo tanie i słabej jakości, które już po kilku dniach używania po prostu się zepsują. Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie dystrybutora, który oferuje zapalniczki z firmowym logo w atrakcyjnych cenach, które mimo wszystko są estetycznie i solidnie wykonane. Polecanym dystrybutorem zapalniczek z firmowymi nadrukami jest przedsiębiorstwo Tom Polska, którego główna siedziba znajduje się w Kaliszu na terenie województwa wielkopolskiego.Firma ma w ofercie nie tylko standardowe zapalniczki, ale również takie, które mają dużą powierzchnię nadruku i pozwalają na przekazanie większej ilości informacji

Jak zaprojektować nadruk?

Podczas projektowania wyglądu zapalniczki reklamowej należy pamiętać o tym, że jest to bardzo mały gadżet, dlatego również grafika powinna być niewielka. Warto ograniczyć się wyłącznie to niedużego logo oraz nazwy firmy, ewentualnie danych kontaktowych, takich jak adres, e-mail lub numer telefonu. Wygląd zapalniczek trzeba dostosować również do grupy odbiorców oraz działalności firmy. Projekt zapalniczki warto zlecić profesjonalnemu grafikowi, który zna się na rzeczy. Często popełnianym błędem jest chęć umieszczenia na niewielkich zapalniczkach zbyt dużej ilości informacji lub nadesłanie materiałów w złej jakości, przez co są one po prostu nieczytelne i nieatrakcyjne pod względem estetyki.Technika cyfrowego druku UV umożliwia nawet naniesienie zdjęcia na powierzchnię zapalniczki.

Dlaczego warto zamówić?

Zapalniczki z firmowym logo są doskonałym narzędziem marketingowym, a ich największe zalety to przede wszystkim:

  • Niska cena – pojedyncza zapalniczka to niewielki koszt, a sprawdza się o wiele lepiej niż broszurki lub mnie przydatne w dzisiejszych czasach materiały marketingowe, na przykład smycze.
  • Szeroki wybór – zapalniczki występują w wielu rodzajach, mogą różnić się budową, sposobem działania oraz wyglądem.
  • Użyteczność – z zapalniczki korzysta niemal każdy, nie tylko palacze. Służą do odpalania kuchenki gazowej, świeczek lub zniczy.

Zapalniczki wędrują z rąk do rąk, dlatego narzędzie to może trafić do naprawdę ogromnego grona potencjalnych klientów. Warto rozdawać je przy okazji różnych eventów, na przykład targów lub wysyłać do stałych klientów w sobie symbolicznych upominków.

Opracowanie:

Tom Polska Sp. z o.o.

Kalisz , Drukarzy 5

Podziel się