Artykuł sponsorowany  Co wchodzi w zakres obowiązków dotyczących ochrony przeciwpożarowej oferowanej przez Remizę Bis?

Co wchodzi w zakres obowiązków dotyczących ochrony przeciwpożarowej oferowanej przez Remizę Bis?

W dzisiejszych czasach każdy budynek niezależnie od jego przeznaczenia musi być objęty ochroną przeciwpożarową. Do tego celu służą między innymi gaśnice, koce, mapy ewakuacji oraz systemy alarmowe. Remiza Bis oferuje między innymi opracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego na terenie danego obiektu.

Działalność z zakresu ochrony przeciwpożarowej

Zakłady zajmujące się ochroną przeciwpożarową świadczą kilka usług w ramach swojej oferty. W przypadku Remizy Bis można oczekiwać pomocy, między innymi przy wszelkiego rodzaju zabezpieczeniach w budownictwie, dostosowania starych obiektów do aktualnych wymagań, przeprowadzenia ekspertyz i wydanie opinii z zakresu bezpieczeństwa.

Specjaliści opracowują również Dokument Zabezpieczenia przed Wybuchem oraz Ocenę Zagrożenia Wybuchem. Wszystkie niezbędne formalności, które muszą być zrealizowane i dotrzymane, aby budynek nadawał się do użytku leżą po stronie fachowców.

Wyposażenie budynku w sprzęt przeciwpożarowy

Niemniej ważne, a może i najbardziej istotne jest odpowiednie wyposażenie wszelkich obiektów w sprzęt przeciwpożarowy, który umożliwi gaszenie w momencie wystąpienia zagrożenia. W skład takiego asortymentu wchodzą między innymi gaśnice proszkowe, koce, węże hydrantowe, sprzęt BHP, a także instrukcje ewakuacji.

Zakład Remiza bis specjalizuje się także w wykonawstwie oświetlenia awaryjnego, hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, systemu sygnalizacji pożaru, klap dymowych oraz przejść przepustów instalacyjnych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas