Artykuł sponsorowany Biuro księgowe E-Pok: Dlaczego warto zlecić obsługę kadrowo-płacową firmie zewnętrznej?

Biuro księgowe E-Pok: Dlaczego warto zlecić obsługę kadrowo-płacową firmie zewnętrznej?

Prowadzenie własnej firmy to duża odpowiedzialność i ogromne wyzwanie. Najlepsi przedsiębiorcy wiedzą, że dobre zarządzanie firmą to podstawa i dlatego pewne obszary działania biznesu powierzają w ręce doświadczonych specjalistów. Większość osób sądzi, że biura rachunkowe świadczą wyłącznie usługi księgowe. Nic bardziej mylnego! Warto skorzystać z ich wsparcia również w kwestii kadr i płac. Dowiedz się, na jaką pomoc może liczyć Twoja firma.

Obsługa kadrowo-płacowa

Zarządzanie własną firmą to nie tylko dbanie o rozwój biznesu i sprawy księgowe, ale także wyliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, zatrudnianie pracowników i wiele innych czynności. Wszelkie błędy, powstające przy sporządzaniu tego typu dokumentacji, niosą za sobą konsekwencje i mogą być dla firmy kosztowne. Dlatego coraz więcej małych i dużych przedsiębiorstw decyduje się nie tylko na outsourcing spraw związanych z księgowością, ale również obsługę kadrowo-płacową. Powierzenie tych kwestii specjalistom to najlepsze rozwiązanie! Warto wybrać biuro rachunkowe, które oferuje kompleksowe usługi w tym właśnie prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej. Renomą i zaufaniem wśród klientów cieszy się Biuro księgowe E-Pok. Firma zajmuje się między innymi obsługą księgową i kadrową, a także sporządzaniem sprawozdań finansowych dla firm i spółek z różnych branż.

Wsparcie biura rachunkowego

Profesjonalne biuro rachunkowe zadba o staranną obsługę kadrowo-płacową, dzięki czemu unikniemy błędów i problemów w przyszłości. Pracownicy biura zajmują się sporządzaniem i weryfikowaniem umów o prace oraz umów cywilno-prawnych, będą prowadzić akta osobowe pracowników, zadbają o wystawienie świadectw pracy, a także we właściwy sposób obliczą urlopy dla pracowników. Co więcej, biuro rachunkowe zadba o terminowe rejestrowanie pracowników w ZUS oraz o wypłatę wynagrodzeń w ustalonym czasie.

Współpraca z doświadczonym biurem rachunkowym to duże udogodnienie dla przedsiębiorcy. Pracownicy biura w ramach obowiązków związanych ze sporządzaniem umów, deklaracjami podatkowymi czy ewidencją środków trwałych. Właściciel firmy zyska natomiast pewność, że obsługa kadrowo-płacowa w jego firmie funkcjonuje bez zarzutu i nie musi się martwić ewentualnymi pomyłkami. 

E-Pok - nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy

Biuro księgowe E-Pok zajmuje się outsourcingiem księgowości. Powierzenie nam obsługi Państwa firmy pozwala na oszczędność czasu i środków finansowych. Współpracując z naszym biurem, nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo finansów przedsiębiorstwa. Zatrudniamy wykwalifikowanych księgowych, którzy korzystają z profesjonalnego oprogramowania. Nasza działalność obejmuje m.in. prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych, opracowywanie analiz ekonomiczno-finansowych, badanie sprawozdań finansowych, organizowanie i prowadzenie rachunkowości i obsługę kadrowo-płacową.

Opracowanie:

E-Pok Sp. z o. o.

Warszawa , al. Armii Ludowej 6 lok. 164

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter