Artykuł sponsorowany Aranżacja okna – jakie firany pasuja do biura?

Aranżacja okna – jakie firany pasuja do biura?

Zamówienie firan szytych na miarę do biura, pozwala na aranżację okien w sposób profesjonalny i stylowy. Dzięki temu, zarówno personel jak i odwiedzający biuro klienci mają dobre wrażenia, a przestrzeń traci ponury charakter. Wybór tkaniny pada zazwyczaj na jednolite i minimalistyczne wzory, dobrze współgrający z całym wystrojem. Firany biurowe mają też funkcję ochronną przed światłem słonecznym oraz rozproszeniem z zewnątrz.

Firany w aranżacji biurowej

Wystrój biura bywa surowy, ale dzięki dodatkom można sprawić, że wnętrze nabierze przyjemniejszego wyglądu. Dzięki aranżacji z firan okiennych można w łatwy sposób nadać  szczególny charakter przestrzeni biurowej. Ponieważ to miejsce wykonywania pracy, należy się przy tym skupić na równowadze między względami estetycznymi i praktycznymi. Wybrane firanki muszą być ponadto stylistycznie powiązanie z wystrojem biura.  Prócz ozdoby, firany szyte na wymiar mają tę zaletę, że doskonale wpasują się we wnękę okienną, dzięki czemu chronią przed promieniami słonecznymi i zbytnim nagrzaniem pomieszczenia w lecie. Słońce nie odbija się też w komputerach, co chroni oczy i podnosi komfort pracy. Firanki zapobiegają rozporoszeniu personelu tym, co za oknem i z drugiej strony nie pozwalają zaglądać z zewnątrz osobom niepowołanym.

Minimalizm w stylistyce biura

Biura mają to do siebie, że mają często surowy klimat Dzięki tkaninie na oknie wnętrze nabiera cieplejszego klimatu, by przyjemniej się w nim pracowało. Dobrze dobrana stylistyka wpływa też dobrze na klientów odwiedzających biuro. Skrojenie i podszycie wybranych firan musi być zrobione dokładnie na wymiar okien. Taką usługę można zamówić m.in. w firmie Halina Majerczyk Centrum Firan I Haftu. Zazwyczaj wybiera się tkaniny  w jednolitym stonowanym kolorze. Trzeba też pamiętać, by przepuszczały wystarczającą ilość światła. W aranżacji ma być przede wszytki podkreślić ony oficjalny charakter miejsca, dlatego stawia się na  minimalizm. Rezygnuje się z mocnych akcentów i by nie rozpraszały i wprowadzało spokojną atmosferę.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas