Artykuł sponsorowany Agencja Pracy ETS Sp. z o.o.: na czym polega pośrednictwo pracy?

Agencja Pracy ETS Sp. z o.o.: na czym polega pośrednictwo pracy?

Coraz więcej ludzi świadomie podejmuje decyzje związane ze swoją ścieżką kariery. Warto zasięgnąć porad specjalistów i pozwolić pokierować swoją drogą. Podjęcie pracy u rzetelnego pracodawcy gwarantuje nam uczciwość i wypłatę na czas, a pośrednicy zadbają o wszelkie formalności. Na czym dokładnie polega i czym dokładnie jest pośrednictwo pracy? Zapraszamy do lektury.

Czy warto samemu szukać pracy?

Na rynku znajdziesz bardzo dużo ofert pracy. Jeśli nie spieszy Ci się i masz dużo cierpliwości, z pewnością uda Ci się znaleźć wymarzoną pracę, jednak może to być okupione godzinami spędzonymi na przygotowywaniu materiałów aplikacyjnych do każdej oferty pracy osobno. Bardzo często ogłoszenia nie są prawdziwe lub już zrekrutowano odpowiednią osobę.

Na wysyłane maile, niestety, najczęściej nie dostajemy odpowiedzi, a pisanie listów motywacyjnych zajmuje nam kolejne wolne chwile bezproduktywnej pracy. Bywa tak, choć o tym się nie mówi oficjalnie, że przepisy i regulaminy wewnętrzne firm zmuszają dział hr do ogłoszenia oferty pracy, a w rzeczywistości zatrudniona zostaje osoba z równoczesnej wewnętrznej rekrutacji firmy. Szukanie pracy na własną rękę bywa więc frustrujące.

Dlaczego warto udać się do biur pośrednictwa pracy?

Po pierwsze- oszczędzasz czas. Do biur zgłaszają się pracodawcy, którzy naprawdę potrzebują pracowników. Znajdziesz tam najczęściej oferty, które nigdzie poza biurem nie są ogłaszane ze względu na wyjątkową skuteczność idei pośrednictwa. Jest to rodzaj outsourcingu, czyli zlecenia zewnętrznej firmie całego procesu rekrutacji, jeśli firma nie posiada własnego działu hr. Dodatkowo biuro pośredniczy w załatwianiu wszystkich formalności, przeprowadza Cię i wspiera podczas rozmów o pracę, a przede wszystkim wybiera ofert dopasowane konkretnie do Ciebie. Co więcej, biura pośrednictwa oferują często pracę tymczasową, fizyczną lub sezonową, dzięki którym możesz podjąć zatrudnienie niemalże od ręki. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci szybkim znalezieniu pracy i w międzyczasie szukaniu czegoś na stałe, lub po prostu lubisz się przemieszczać i bliska jest Ci idea zatrudnienia na krótki okres. Taką pracę można połączyć z podróżowaniem lub każdym trybem życia wykluczającym podjęcie stałego zatrudnienia.

Pośrednictwem w znalezieniu pracy stałej i sezonowej zajmuje się Agencja Pracy ETS Sp. z o.o., której siedziba znajduje się w Opolu.

Oferty pracy w Niemczech

ETS Agencja Pracy to doświadczona firma działająca w branży agencji pracy od prawie 15 lat. Specjalizuje się w oferowaniu pracy stałej oraz sezonowej na terenie Niemiec, zarówno dla osób posiadających szerokie doświadczenie zawodowe, jak i niewykwalifikowanych pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Wśród ofert pracy znajdują się takie stanowiska jak: sortowacz butelek i skrzynek, kierowca śmieciarki kat. C, pracownik śmieciarki, operator wózka widłowego, pracownik odpowiedzialny za załadunek i rozładunek paczek kurierskich, osoba zajmująca się rozbieraniem i demontażem elektrośmieci, magazynier/komisjoner oraz monter/wulkanizator.

Opracowanie:

ETS Sp. z o.o. Agencja Pracy

Opole , Piastowska 8

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas