Artykuł sponsorowany Producent i dystrybutor dodatków spożywczych – Culinar Polska Sp. z o.o.

Producent i dystrybutor dodatków spożywczych – Culinar Polska Sp. z o.o.

Czy wiesz co sprawia, że smaki gotowych dań i przekąsek od największych polskich i światowych firm są tak rozpoznawalne i nie sposób przejść obok nich obojętnie? Oczywiście – unikalne i idealnie dobrane mieszanki przypraw i dodatków kulinarnych od marki Culinar Polska Sp. z o.o. Chcesz dodać swoim produktom głębi aromatu? A może chcesz usprawnić produkcję w zakładzie przemysłowym? Culinar zna sprawdzone rozwiązania dla branży spożywczej!

Unikalne dodatki spożywcze i przyprawy

Każda marka spożywcza charakteryzuje się czymś, co sprawia, że staje się ona rozpoznawalna nawet bez widocznej etykiety. To wyjątkowe dodatki kulinarne i przyprawy, które podbijają podniebienia klientów. Przykładem mogą być chociażby szalenie popularne chipsy i przekąski – rynek oferuje nam cały wachlarz smaków i tekstur, dzięki czemu spośród dostępnych produktów każdy znajdzie coś, co będzie mu odpowiadać. Dzieje się tak dlatego, że odpowiednio dobrane mieszanki przypraw tworzone są na specjalne zamówienie i często kierowane pod konkretny produkt.

Firma Culinar opracowuje, a następnie przygotowuje dodatki spożywcze dla producentów żywności i przekąsek. Produkty powstają w wyspecjalizowanym laboratorium mikrobiologicznym z akredytacją Swedac, gdzie pod okiem wykwalifikowanych fachowców tworzone są  wysokojakościowe sosy, marynaty, polewy i fondue oraz unikalne mieszanki przypraw do przekąsek, mięs, sosów i wędlin. Firma oferuje także różnego rodzaju skrobie modyfikowane oraz bez oznaczenia „E”, dzięki którym możliwe jest nadanie produktom odpowiedniej tekstury i gęstości. Przedsiębiorstwo zapewnia także skrobie stabilizujące i czysty błonnik ziemniaczany.

Dlaczego warto zaufać marce Culinar Polska?

Firma Culinar Polska to ceniony producent dodatków do żywności, który zajmuje się wysokojakościową produkcją modyfikowanych chemicznie skrobi ziemniaczanych, skrobi natywnych, dekstryn, błonników oraz przypraw i aromatów. Współpraca z przedsiębiorstwem pozwala producentom żywności na opracowanie i uzyskanie niepowtarzalnego smaku swoich produktów, dzięki czemu stają się oni rozpoznawalni w branży i doceniani przez konsumentów.

Dodatki proponowane przez Culinar Polska sprawdzają się doskonale w każdej gałęzi przemysłu spożywczego. Przedsiębiorcy, którzy nawiążą współpracę z producentem przypraw, mogą liczyć na pełne wsparcie specjalistów w procesie powstawania produktu. Każda mieszanka smakowa i receptura powstaje bowiem na bazie indywidualnych oczekiwań i zaleceń klienta.

Opracowanie:

Culinar Polska. Sp. z o. o.

Warszawa , Jutrzenki 102 lok. 104

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter