Artykuł sponsorowany Nie możesz schudnąć? Podpowiadamy, jak sobie pomóc, kiedy dieta i ćwiczenia nie wystarczą

Nie możesz schudnąć? Podpowiadamy, jak sobie pomóc, kiedy dieta i ćwiczenia nie wystarczą

Nadwaga to poważny problem. Zbędne kilogramy nie tylko pogarszają nasze samopoczucie i sprawiają, że wyglądamy gorzej. Niestety nadmiar tłuszczu może też być przyczyną wielu niebezpiecznych chorób. Żeby pozbyć się niechcianych kilogramów ćwiczymy, jemy zdrowiej i zmieniamy swój dotychczasowy tryb życia. Często jednak to wszystko nie wystarczy. Jeśli mimo naszych starań waga ani drgnie, warto skorzystać z pomocy specjalnych produktów, które pomogą nam w odchudzaniu.

Zielone przyspieszenie dla metabolizmu

Jednym ze sposobów na przyspieszenie odchudzania jest picie naparu z zielonej kawy. Skuteczność zielonej – niepalonej – kawy we wspomaganiu odchudzania została wielokrotnie potwierdzona – warto więc sprawdzić ten produkt także na sobie. Najważniejszym składnikiem zawartym w zielonej kawie, który wspomaga nasze odchudzanie, jest kwas chlorogenowy – to on sprawia, że absorbujemy mniej cukru ze spożywanych pokarmów. Badania dowodzą, że osoby pijące napar z zielonej kawy po prostu szybciej tracą na wadze. Przygotowanie takiego naparu jest bardzo łatwe – dwie czubate łyżeczki zmielonej zielonej kawy zalewamy około 200 ml wrzątku i zostawiamy na 10 minut, by się zaparzyły. Najlepsze efekty osiągniemy, jeśli będziemy pić dwie filiżanki takiej kawy dziennie, około 30 minut przed posiłkami. Żeby kawa bardziej nam smakowała, możemy doprawić ją cukrem lub kardamonem. Taką kawę wspomagającą odchudzanie znajdziemy w Sklepie zielarskim s.c.

Dbając o indywidualne potrzeby naszych klientów, sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę handlową. W ostatnim czasie wprowadziliśmy szeroki wachlarz produktów obejmujący suplementy diety renomowanych producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych – mówi właściciel firmy.

Pomocne suplementy

Podczas odchudzania bardzo pomocne mogą okazać się także suplementy diety. Szeroki wybór takich produktów możemy znaleźć w sklepach zielarskich. Zadaniem suplementów jest wspomaganie pracy naszego organizmu i tym samym ułatwianie spalania tłuszczu. Sposób przyjmowania suplementów diety jest bardzo łatwy – zwykle wystarczy połknąć jedną, dwie lub trzy kapsułki dziennie, w zależności od zaleceń producenta produktu. To znacznie prostsze i szybsze rozwiązanie niż przygotowywanie naparu z zielonej kawy, dlatego suplementy najlepiej sprawdzają się u osób zabieganych. Takie produkty wspomagają odchudzanie, blokują przyswajanie tłuszczów oraz regulują poziom cholesterolu, a często także zmniejszają nasz apetyt na cukier, co przyda się zwłaszcza osobom, które nie potrafią odmówić sobie słodyczy. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas