Artykuł sponsorowany Hurtownia Export-Import – wybierz zdrowe chipsy jabłkowe

Hurtownia Export-Import – wybierz zdrowe chipsy jabłkowe

Chipsy jabłkowe to zdrowy sposób na wyciszenie głodu na słodycze i dostarczenie organizmowi cennych składników odżywczych. Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu zdrowej diety, ale nie chcesz odmawiać sobie słodkich przyjemności, sięgnij po chipsy owocowe dostępne w ofercie hurtowni Export-Import. Przekonaj się sam, że zbilansowana dieta nie musi być monotonna.

Chipsy jabłkowe – zdrowe produkty dla dzieci i dorosłych

Chipsy jabłkowe to nic innego jak suszone jabłka, z których usunięto pierwotną zawartość wody. Lekko zarumienione i cienko pokrojone wyglądają jak standardowe chipsy, więc mogą być traktowane jako zdrowy zamiennik kalorycznych przekąsek. Suszone jabłka są naturalnie słodkie i chrupkie, dlatego są szczególnie lubiane przez dzieci.

Dużą popularnością wśród konsumentów cieszą się chipsy z jabłek produkowane na Węgrzech. Suszone jabłka są zamykane w opakowaniach ze zmodyfikowaną atmosferą, co eliminuje ryzyko zepsucia i sprawia, że produkty przez długi czas zachowują świeżość

– mówi pracownik hurtowni Export-Import. Warto przy tym dodać, że chipsy z jabłek to świetny sposób na zapewnienie odpowiedniej podaży owoców na zimowe miesiące, kiedy znalezienie świeżych owoców bywa bardzo trudne.

Korzyści zdrowotne wynikające ze spożywania suszonych jabłek

Lekkie, chrupiące i pyszne suszone jabłka dostępne w ofercie Export-Import, zawierają duże ilości błonnika – pół szklanki suszonych jabłek daje średnio 3-4 gramów błonnika pokarmowego, co wystarcza na pokrycie 13-20% dziennego zapotrzebowania. Błonnik zapewnia uczucie sytości, zapobiega skokom poziomu cukru we krwi po posiłkach, a także pomaga wypłukać toksyny i szkodliwe bakterie z jelit. Uwaga! Wybieraj suszone jabłka, które wciąż mają skórkę, ponieważ to właśnie z niej pochodzi większość błonnika. Chipsy od węgierskiego producenta Nobilis zostały poddane specjalistycznej obróbce, która pozwoliła zachować pełnię wartości odżywczych. Postaw na zdrowie i sięgaj po sprawdzone przekąski!


Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas