Artykuł sponsorowany  Wysokiej jakości, profesjonalne artykuły biurowe tylko od Zakładów Papierniczych Delfin

Wysokiej jakości, profesjonalne artykuły biurowe tylko od Zakładów Papierniczych Delfin

W każdej firmie, biurze, szkole czy gospodarstwie domowym artykuły papiernicze są niezbędne. Różnego rodzaju segregatory oraz teczki i pudełka przydają się do przechowywania ważnych dokumentów, zaś w skoroszytach można zapisywać przeróżne, potrzebne informacje. Uznanym na rynku producentem wysokiej jakości art. biurowych i papierniczych są Zakłady Papiernicze Delfin w Szczecinie.

Przechowywanie dokumentów

W każdym domu wraz z upływem lat przybywa ważnych dokumentów, które trzeba bezpiecznie przechowywać, aby nie zginęły i nie uległy zniszczeniu, a w razie potrzeby znajdowały się zawsze pod ręką. W firmach dokumentacji jest niewspółmiernie więcej, a ponadto musi być ona odpowiednio posegregowana i opisana. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych, Zakłady Papiernicze Delfin, będące uznanym producentem art. biurowych, oferują szeroką gamę teczek z gumką, idealnych do przechowywania luźnych, pojedynczych kartek. Oferta obejmuje także inne rodzaje aktówek:

  • skrzydłowe, wykonane ze sztywnej tektury kaszerowanej z dwóch stron elegancką okleiną

  • z rączką do akt osobowych, wyposażone wewnątrz w 4 wkłady i posiadające twardą oprawę introligatorską oraz umieszczony na okładce złoty nadruk;

  • na dokumenty do podpisu, poprzedzielane w środku specjalnymi kartami z dziurkami, dzięki czemu umowy lub inne, istotne papiery mogą zostać łatwo i w odpowiedni sposób posegregowane. Otwory dają ponadto wygodny podgląd na zawartość.

Archiwizacja

Dokumenty dotyczące wcześniejszych okresów rozliczeniowych, do których nie zagląda się już tak często, można przechowywać w podpisanych, zbiorczych opakowaniach tekturowych. Zakłady Papiernicze Delfin ze Szczecina produkują mocne pudła do archiwizacji z praktycznym zamknięciem, specjalnym miejscem na opis zawartości i wycięciem na palec, umożliwiającym łatwe zdejmowanie z półki.

Oprócz wygodnych teczek papierowych i praktycznych pudeł w ofercie producenta art. papierniczych, spółki Delfin, znajdują się także specjalne segregatory służące do przechowywania negatywów. Produkty te powstały z myślą o klientach zajmujących się fotografią. Każdy segregator wyposażony został w czteroringowy mechanizm typu D oraz praktyczne etui.

Nie tylko opakowania

Bogaty wachlarz produktowy Zakładów Papierniczych Delfin, oprócz teczek i pudeł obejmuje także różnego rodzaju opakowania papierowe, między innymi torebki śniadaniowe, a ponadto taśmy maszynowe, kalki do kopiowania, kartony kaszerowane i zwykłe, papier pakowy, przyborniki na kredki, zakładki do książek, a nawet puzzle. Ofertę zamykają praktyczne usługi cięcia i konfekcjonowania papieru oraz wykonywania makiet czy prototypów. O wysokiej jakości dostępnego asortymentu świadczy stale rosnące grono zadowolonych klientów.

Opracowanie:

Delfin Zakłady Papiernicze

Szczecin , Starkiewicza 2

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas