Lazur sp. z o.o.

Oferta

Jeśli szukają Państwo miejsca do spędzenia wakacyjnego urlopu, to najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie ośrodka wypoczynkowego Lazur. Znajduje się on w Poddąbiu, w powiecie słupskim, w województwie pomorskim i od 2000 roku oferuje gościom wczasy indywidualne i grupowe oraz wiele innych atrakcji. Ośrodek położony jest blisko morza, od którego dzielą go tylko las i wydmy. Świeże powietrze, ładny piasek i roślinność sprawiają że w tym miejscu można nie tylko odpocząć po wyczerpującej pracy, ale również zachwycić się przyrodą. Goście, którzy wolą od plażowania aktywny wypoczynek mają do swojej dyspozycji szlaki piesze i rowerowe oraz mogą spłynąć kajakiem po Słupi. Sześć kilometrów od ośrodka przebiega granica Słowińskiego Parku Narodowego. Słynie on z wysokich wydm i pięknych jezior.

Po pełnym atrakcji dniu turyści mają do swojej dyspozycji miejsca noclegowe. Goście indywidualni, np. rodziny mogą zamieszkać w jednym z trzech budynków. W dwóch bliźniaczych: Wenus i Afrodyta czeka na turystów 18 pokojów dla 2, 3 i 4 osób. Łazienki, balkony, telewizja, internet i zestawy plażowe to standard dla wszystkich kwater. Osoby, które preferują bardziej kameralne wczasy mogą odwiedzić pensjonat Pod Sosnami. Również leży koło plaży, ale pośród drzew, dlatego pobyt w nim gwarantuje spokój.

Wakacje grupowe, to także doskonały pomysł na spędzenie wakacji. Lazur przygotował ofertę wczasy dla seniora nad morzem oraz zajmuje się organizacją kolonii i zielonych szkół. Posiada dwa budynki: Atena i Olimp, które przystosowano do potrzeb najmłodszych. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw i wielofunkcyjnego boiska, ale największą atrakcją jest odkryty basen. Nad bezpieczeństwem Państwa pociech, podczas kąpieli czuwa wykwalifikowany ratownik.

Każdy z gości może wykupić wyżywienie składające się z kilku posiłków. Kuchnia serwuje dania także na imprezach okolicznościowych organizowanych w ośrodku. Można do nich zaliczyć takie zabawy jak:
 • wesele nad morzem
 • impreza integracyjna nad morzem
 • chrzest nad morzem
 • impreza rodzinna nad morzem
Ponadto obiekt nadaje się do organizowania konferencji i szkoleń.

Dodatkowe usługi świadczone przez firmę to transport autokarowy. Autobusy marki Mercedes są używane podczas przewożenia pasażerów na terenie całego kraju.

Więcej informacji związanych z działalnością ośrodka Lazur znajdą Państwo na stronie internetowej. Warto także zaznajomić się z ofertą drugiego obiektu prowadzonego przez firmę. Lazur-Bis znajduje się także nad Bałtykiem, w Rowach.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Lazur sp. z o.o.
KRS
0000132804
NIP
8392754719
REGON
771478552
Rok założenia
2002

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Lazur sp. z o.o.
 • Jaki jest adres firmy Lazur sp. z o.o. Adres to: 76-211 Poddąbie , Promenada Słońca 7 (woj. pomorskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Lazur sp. z o.o. Kontakt telefoniczny to: 663 670 703
 • Jaki jest e-mail do firmy Lazur sp. z o.o. E-mail to: biuro@lazurosrodki.pl
 • Jaki jest numer KRS firmy Lazur sp. z o.o. Numer KRS to: 0000132804
 • Jaki jest NIP firmy Lazur sp. z o.o. NIP to: 8392754719
 • Jaki jest numer REGON firmy Lazur sp. z o.o. Numer REGON to: 771478552
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Lazur sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 54.622011391857°N 16.9837626382606°E