Gabinet Rozwoju Osobistego Urszula Domosławska

 • Psycholodzy
 • 09-402 Płock , pl. Dąbrowskiego 3 lok. 24 (woj. mazowieckie)

Oferta

Gabinet Via Asperger prowadzony jest przez Urszulę Domosławską-Bieńkowską. Siedziba zlokalizowana jest w Płocku, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzona jest od 2014 roku. Zakres działalności obejmuje pomoc psychologiczną na różnych płaszczyznach.

Zajmuję się poprawą umiejętności społecznych, komunikacyjnych i prospołecznych u moich pacjentów. Proponuję wsparcie w rozwoju emocjonalnym, jak i doskonalenie umiejętności wychowawczych rodziców dzieci z ADHD i zespołem Aspergera. Stosuję sprawdzone metody i techniki, które przynoszą widoczne i trwałe rezultaty.

W Polsce na pomoc mogą liczyć dzieci autystyczne w różnym wieku. Jednak większe szanse mają małe dzieci, a ośrodków dla młodzieży jest zdecydowanie za mało. Dlatego też, powstał ośrodek Via Asperger, który zapewnia pacjentom odpowiednie zaplecze prospołeczne. Dzięki temu też zmniejsza się ilość dramatów i nieporozumień między rodzicami, a niezrozumianymi dziećmi.

W mojej pracy stosuję różne techniki i metody, które pozwalają mi na określenie stanu pacjenta. Systematyczne spotkania sprawiają, iż rezultaty widoczne są na pierwszy rzut oka. W gabinecie znajduje się wiele zabawek i akcesoriów plastycznych, z których dzieci i młodzież może korzystać podczas spotkań. Zajęcia plastyczne to również jedna z metod terapii.

Pomagam zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom i bliskim. Oni też odczuwają skutki chorób, takich jak zespół Aspergera czy nadpobudliwość. Moimi pacjentami są też nastolatkowie, którzy nie radzą sobie w kontaktach w rówieśnikami i mają problemy szkolne.

W gabinecie prowadzę również spotkania mediacyjne. Dzięki temu w obecności mediatora, rozwiązywane są problemy osób, które znalazły się w konfliktowej sytuacji i sami nie potrafią z niej wyjść.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy mi na Państwa zadowoleniu i lepszym samopoczuciu psychicznym.

Zapraszam do kontaktu w celu poznania całkowitej oferty.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Gabinet Rozwoju Osobistego Urszula Domosławska
NIP
7742808528
REGON
142591324
Rok założenia
2014

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Gabinet Rozwoju Osobistego Urszula Domosławska
 • Jaki jest adres firmy Gabinet Rozwoju Osobistego Urszula Domosławska Adres to: 09-402 Płock , pl. Dąbrowskiego 3 lok. 24 (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Gabinet Rozwoju Osobistego Urszula Domosławska Kontakt telefoniczny to: 605 121 126
 • Jaki jest e-mail do firmy Gabinet Rozwoju Osobistego Urszula Domosławska E-mail to: flixo@o2.pl
 • Jaki jest NIP firmy Gabinet Rozwoju Osobistego Urszula Domosławska NIP to: 7742808528
 • Jaki jest numer REGON firmy Gabinet Rozwoju Osobistego Urszula Domosławska Numer REGON to: 142591324
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Gabinet Rozwoju Osobistego Urszula Domosławska Współrzędne geograficzne to: 52.5375495377653°N 19.7015890461301°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas