Opti-Max Biuro Rachunkowe Regina Włoszczyk

Oferta

Biuro Rachunkowe Opti-Max prowadzone przez Reginę Włoszczyk znajduje się w Pile, w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się kompleksowymi usługami księgowymi.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu kadr i płac. Obliczamy wynagrodzenia i sporządzamy listy płac. Obliczamy też składki ZUS i sporządzamy miesięczne deklaracje. Ponadto przygotowujemy i składamy do ZUS dokumenty zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń dla pracowników. Wyliczamy podatek dochodowy osób zatrudnionych, a także rozliczamy wynagrodzenia za czas choroby, zasiłki chorobowe czy delegacje zagraniczne.

Oferujemy szeroki zakres usług. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów, gdyż zależy nam na Państwa maksymalnej satysfakcji.

Do zakresu naszych usług zalicza się prowadzenie ksiąg rachunkowych, a także rozliczanie dochodów oraz rozliczenie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, wprowadzaniu elementów controllingu do planu kont. Prowadzimy też księgi przychodów i rozchodów. Wykonujemy rozliczenia roczne dla prowadzących działalność i dla osób bez działalności gospodarczej. Prowadzimy rejestry VAT zakupu i sprzedaży. Sporządzamy oraz wysyłamy deklaracje podatkowe CIT, VAT i PIT.

Naszą ofertę kierujemy do firm, gospodarstw rolnych oraz klientów indywidualnych, a także do spółek, fundacji, stowarzyszeń i klubów.

Zapraszamy do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Opti-Max Biuro Rachunkowe Regina Włoszczyk
NIP
7640053138
Rok założenia
1999

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Opti-Max Biuro Rachunkowe Regina Włoszczyk
  • Jaki jest adres firmy Opti-Max Biuro Rachunkowe Regina Włoszczyk Adres to: 64-920 Piła , gen. Sikorskiego 33 lok. B501 (woj. wielkopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Opti-Max Biuro Rachunkowe Regina Włoszczyk Kontakt telefoniczny to: 609 799 630
  • Jaki jest e-mail do firmy Opti-Max Biuro Rachunkowe Regina Włoszczyk E-mail to: regina-wloszczyk@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Opti-Max Biuro Rachunkowe Regina Włoszczyk NIP to: 7640053138
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Opti-Max Biuro Rachunkowe Regina Włoszczyk Współrzędne geograficzne to: 53.1455170477171°N 16.7630811098085°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas