Bentawet Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych

Oferta

Bentawet Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych już od 1988 roku świadczy usługi w branży rolne artykuły. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w miejscowości Piła w województwie wielkopolskim.


Wierzymy, że zdrowe zwierzęta to klucz do sukcesu każdego hodowcy. Dlatego specjalizujemy się w produkcji preparatów przeznaczonych dla zwierząt gospodarskich, takich jak prosięta i cielęta. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które pomagają w profilaktyce i leczeniu różnych schorzeń, szczególnie biegunek, które stanowią poważne wyzwanie zarówno dla zwierząt, jak i ich opiekunów.

Nasza oferta obejmuje produkty Bentawet, które są stworzone z myślą o zdrowiu i dobrostanie zwierząt hodowlanych. Dostarczamy środki, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, co pozwala skutecznie zapobiegać biegunce u cieląt i prosiąt oraz wspierać ogólną kondycję zwierząt.

W naszym asortymencie znajdą Państwo różnorodne preparaty, w tym:
 • preparaty przeciwbiegunkowe dla trzody chlewnej,
 • preparaty na biegunkę dla cieląt,
 • leki antybiegunkowe.
Ponadto, oferujemy także dodatki paszowe, które dostarczają cennych składników odżywczych, szczególnie ważnych dla krów po ocieleniu, zmniejszając ryzyko ketozy. Pamiętajmy, że profilaktyka jest o wiele tańsza i skuteczniejsza niż leczenie.
Nie zapominamy także o potrzebach hodowców. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również artykuły często stosowane w chlewniach, takie jak środki na karaluchy, muchy czy mrówki.

Dzięki naszym produktom Bentawet możesz mieć pewność, że Twoje zwierzęta są chronione i zdrowe, a Twój biznes hodowlany kwitnie. Wspólnie dbamy o dobrostan i sukces hodowli!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Bentawet Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych
NIP
7640050654
REGON
570013099
PKD
51.21.Z
Rok założenia
1988
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Bentawet Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych
 • Jaki jest adres firmy Bentawet Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych Adres to: 64-920 Piła , Lutycka 61 (woj. wielkopolskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Bentawet Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-15:00
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Bentawet Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych Kontakt telefoniczny to: 601 195 440
 • Jaki jest e-mail do firmy Bentawet Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych E-mail to: bentawet@gmail.com
 • Jaki jest NIP firmy Bentawet Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych NIP to: 7640050654
 • Jaki jest numer REGON firmy Bentawet Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych Numer REGON to: 570013099
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Bentawet Wytwórnia Mieszanek Mineralnych i Dodatków Paszowych Współrzędne geograficzne to: 53.1441038627451°N 16.7784355686275°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas