Riccardo Prywatny dom opieki Ryszard Kordel

 • Domy opieki
 • Całodobowa opieka nad osobami starszymi
 • 73-260 Pełczyce , Starogrodzka 12a (woj. zachodniopomorskie)

Oferta

Prywatny dom opieki Riccardo prowadzi Ryszard Kordel. Dom opieki mieści się w Pełczycach, w województwie zachodniopomorskim. Na rynku działamy od 2002 roku.

Nasza placówka to więcej niż tylko ośrodek dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Jest to miejsce, gdzie zadbaliśmy o komfort i bezpieczeństwo, dostosowując wnętrza oraz otoczenie do specyficznych potrzeb naszych podopiecznych. Oferujemy opiekę przez całą dobę w obiekcie, który może pomieścić do 35 osób. Rezydentom proponujemy także różnorodne formy aktywności, zarówno te intelektualne, jak i fizyczne, poprzez terapie zajęciowe. Wierzymy w integrację i budowanie społeczności, dlatego organizujemy okolicznościowe wycieczki i wspólne świętowania.

W naszej ofercie znajdują się również dodatkowe atrakcje. Umożliwiamy korzystanie z jazdy konnej, sportów wodnych, czy wypożyczania rowerów. Dla miłośników wędkowania i gier zespołowych jak tenis czy badminton mamy odpowiedni sprzęt. Możemy też zorganizować pikniki, grille i ogniska.

Nie ograniczamy się jednak tylko do działalności opiekuńczej. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół i posiadamy sprzęt do realizacji prac koparkoładowarką. Obejmuje to wykopy pod fundamenty oraz różnego rodzaju instalacje. Ponadto świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski, korzystając z pojazdów zdolnych do przewozu przesyłek ponadgabarytowych.

Dopełnieniem naszej oferty jest malowanie proszkowe i piaskowanie metali. Dzięki tym usługom, elementy takie jak balustrady, ogrodzenia, schody czy części motoryzacyjne nie tylko nabierają walorów estetycznych, ale również zyskują na dłuższej żywotności.

Na naszej stronie internetowej ośrodka Riccardo można znaleźć więcej informacji. Zapraszamy do odwiedzenia nas i skorzystania z pełnej gamy usług, które oferujemy. Wszystko po to, aby nasi podopieczni i klienci czuli się zadbani, komfortowo i bezpiecznie.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Riccardo Prywatny dom opieki Ryszard Kordel
NIP
5940004143
REGON
812520656
Rok założenia
2002
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Riccardo Prywatny dom opieki Ryszard Kordel
 • Jaki jest adres firmy Riccardo Prywatny dom opieki Ryszard Kordel Adres to: 73-260 Pełczyce , Starogrodzka 12a (woj. zachodniopomorskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Riccardo Prywatny dom opieki Ryszard Kordel Kontakt telefoniczny to: 501 468 383
 • Jaki jest e-mail do firmy Riccardo Prywatny dom opieki Ryszard Kordel E-mail to: riccardo.kordel@hotmail.com
 • Jaki jest NIP firmy Riccardo Prywatny dom opieki Ryszard Kordel NIP to: 5940004143
 • Jaki jest numer REGON firmy Riccardo Prywatny dom opieki Ryszard Kordel Numer REGON to: 812520656
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Riccardo Prywatny dom opieki Ryszard Kordel Współrzędne geograficzne to: 53.04351°N 15.30445°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas