Tkalnia Olejnik Adam Olejnik

Oferta

Adam Olejnik to właściciel firmy Tkalnia Olejnik. Naszą siedzibę można znaleźć w Pabianicach, na terenie województwa łódzkiego. Działamy na rynku od 1989 roku.

Nasi eksperci w Tkalni Olejnik mają jedno na uwadze: doskonałość w produkcji tkanin. W oparciu o różnorodność przędz, takich jak PA, PES, PP i bawełna, tworzymy tkaniny, które odpowiadają na konkretne potrzeby różnych branż, począwszy od przemysłu chemicznego, przez górnictwo, aż po cukrownictwo.

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko tkaniny techniczne, ale także tkaniny obrusowe, satynowe, wzorzyste oraz tkaniny przeznaczone na chusty czy wózki. Oferujemy również szeroki wybór taśm poliamidowych i poliestrowych, które można dostosować do różnorodnych zastosowań.

Wierzymy w ciągły rozwój i modernizację. Inwestujemy w najnowsze technologie i sprzęt, aby usprawnić cały proces produkcyjny. Jest to możliwe dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników, którzy są nieodłączną częścią tego sukcesu.

Jeśli szukają Państwo tkanin najwyższej jakości, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Tkalnia Olejnik to synonim niezawodności i precyzji. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Olejnik Tkalnia Adam Olejnik
NIP
7311718921
Rok założenia
1989

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Olejnik Tkalnia Adam Olejnik
  • Jaki jest adres firmy Olejnik Tkalnia Adam Olejnik Adres to: 95-200 Pabianice , Piłsudskiego 3B (woj. łódzkie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Olejnik Tkalnia Adam Olejnik Kontakt telefoniczny to: 603 875 183
  • Jaki jest e-mail do firmy Olejnik Tkalnia Adam Olejnik E-mail to: biuro@tkalnia-olejnik.pl
  • Jaki jest NIP firmy Olejnik Tkalnia Adam Olejnik NIP to: 7311718921
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Olejnik Tkalnia Adam Olejnik Współrzędne geograficzne to: 51.66583°N 19.35816°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas