Anpa Sp. z o.o.

Aktualizuj dane

Oferta

Anpa to firma, która w branży usług budowlanych zdobyła spore uznanie i sympatię Klientów. Jej działalność rozpoczęła się w 1991 roku, co świadczy o wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Siedziba przedsiębiorstwa umiejscowiona jest w Otwocku, w województwie mazowieckim, jednak jego pracownicy realizują zlecenia na terenie całej Polski.

Główny profil firmy skupiony jest na oferowaniu rozbiórek i wyburzeń wszelkiego typu obiektów. Zajmujemy się także przetwarzaniem bądź gospodarowaniem odpadów budowlanych. Układamy parkingi kostką brukową czy płytami drogowymi, wykonujemy niwelacje terenów i budujemy drogi, chodniki oraz podjazdy.

Nasza oferta to również recykling gruzu porozbiórkowego i usługi specjalistycznym sprzętem budowlanym. Wykorzystujemy ładowarki, koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe oraz kruszarki mobilne, w tym kruszarki gąsienicowe, udarowe bądź szczękowe.

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, małymi oraz dużymi firmami bądź instytucjami. Klientów traktujemy indywidualnie i dążymy do spełnienia wszystkich wymogów. Kładziemy duży nacisk na terminowe prace, profesjonalizm oraz dokładność.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem Anpa.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Anpa Sp. z o.o.
NIP
7280132426
REGON
004358218

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.